Pe.Tr Odesláno 31. leden 2016 Odesláno 31. leden 2016 Prosim o radu, dětem jsem umoznil na mobil stahnout MC pocket edition, oba maj A4.1 oba jsou na jedne wifi a nedari se nam prijit na to, aby oba hrali spolu. Poradite? Citovat
Péťa Odesláno 31. leden 2016 Odesláno 31. leden 2016 (upraveno) Moji kluci to tak hrají. Mám minecraft koupený na můj účet, oni mají zařízení na svých účtech a já jsem se jim tam na chvíli jen přihlásil druhým google účtem a nainstaloval minecraft. Pak se odhlásil. A oni normálně hrají na stejném světě, každý na svém tabletu. Pořád je slyším, jak se hádají, aby si navzájem nebořili stavby. Můžu se jich zeptat, jestli dělají něco speciálního, ale nevím jak se jich zeptat, nerozumím tomu. EDIT, toto mi diktuje syn: "Jeden se musí připojit na nějaký SVĚT a druhému se ukáže modře zabarvené jméno toho hráče, on si ta něj ťapne, chvilku počká než se to načte a už hrají spolu." Upraveno 31. leden 2016 uživatelem Péťa Citovat
Pe.Tr Odesláno 31. leden 2016 Autor Odesláno 31. leden 2016 Uz se nasli, dik, jeste museli nastavovat gps souradnice Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.