Jaroslav Pavlata Odesláno 17. leden 2016 Odesláno 17. leden 2016 Ahoj, vždy když začne trochu více mrznout, mám problémy s oboumi předními dveřmi, když je odemknu a otevřu, už nejdou zavřít...vždy musím zapnout topení naplno a počkat až "odmrznou" a poté už je zavřít jde.. Kde mám co namazat? Nebo jak jím pomoct? Citovat
ozzy56 Odesláno 17. leden 2016 Odesláno 17. leden 2016 právěže bude někde v zámcích hodně maziva-vazelíny a ta v mrazu zatuhne a pohyblivé díly zámků jsou pak tuhé--nevracejí se zpět do původní polohy Citovat
Milan+ Odesláno 17. leden 2016 Odesláno 17. leden 2016 To co vidíš,když otevřeš dveře prostříkni nějakým čističem a pak keramické nebo teflonové mazivo a máš pokoj. Citovat
Jaroslav Pavlata Odesláno 17. leden 2016 Autor Odesláno 17. leden 2016 Bude stačit klasické WDčko? a pak to mazivo? Citovat
Jaroslav Pavlata Odesláno 17. leden 2016 Autor Odesláno 17. leden 2016 Ok, zítra vyzkouším, díky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.