Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Ještě uvidím, jak to bude. Měl jsem teď hodně proinvestováno za benzín, ale začnu ode dneška šetřit do kasičky. Musím nějakou sehnat, kde bude napsáno \"Na srazy Peugeot klubu na Olešné\". :D Budu se snažit ušetřit na tu cestu. :super

No jo na Džbánu si udělal možná větší vír v nádrži než za celou cestu mezi Prahou a Brnem co.... :D Ještě teď mi hvízdá v uších :super

Odesláno
Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Ještě uvidím, jak to bude. Měl jsem teď hodně proinvestováno za benzín, ale začnu ode dneška šetřit do kasičky. Musím nějakou sehnat, kde bude napsáno \"Na srazy Peugeot klubu na Olešné\". :D Budu se snažit ušetřit na tu cestu. :super

No jo na Džbánu si udělal možná větší vír v nádrži než za celou cestu mezi Prahou a Brnem co.... :D Ještě teď mi hvízdá v uších :super

Tak, tak. Byl jsem hodnej. Zpátky jsem jel do 130 abylo mě fajn. Fšak se těším na letní kola. To teprve bude slalom. Určitě ještě dojedu. :D :D :D

Odesláno

Tak mame nato celej jeden mnesic tak co podnikneme ? :myslim

Co naplanujeme za akci? :myslim

A bude to i s cenama? :myslim

:D :D :D:myslim :myslim :myslim

Odesláno
Původně zaslal: ZILA

Tak mame nato celej jeden mnesic tak co podnikneme ? :myslim

Co naplanujeme za akci? :myslim

A bude to i s cenama? :myslim

:D :D :D:myslim :myslim :myslim

Já skusím vymyslet něco dalšího (inovaci - další ptákovinu) :aut a ty skus to další, prosím (A bude to i s cenama? :myslim).

Odesláno
Původně zaslal: Pinďa

Původně zaslal: ZILA

Tak mame nato celej jeden mnesic tak co podnikneme ? :myslim

Co naplanujeme za akci? :myslim

A bude to i s cenama? :myslim

:D :D :D:myslim :myslim :myslim

Já skusím vymyslet něco dalšího (inovaci - další ptákovinu) :aut a ty skus to další, prosím (A bude to i s cenama? :myslim).

Pánové, vy mě zase donutíte, abych dojel. Taková lákadla. Nový program a ceny. Super. :super Kdyby jste chtěli i diplomy, tak nechám udělat. :roker Speciální pro P-C. :papa

Odesláno

Tak vidim ze musim poridit neco lepsiho jak je 106tka abych mel sanci aspon na 2 misto copak muzu souperit s 4X4 2l zvlast kdyz mam 1.0i s 33kw... no nic du shanet motor s letadla:D

Ale urcite rad dojedu aspon je sranda..

Odesláno

Hele hosi kdyz uz tam bude tolik 4x4 nechcete si udelat kategorii pro 4x4:D nebo si tam fakt namontuju motor z letadla....:D

ne prdel vsak to jeste bude kdyz maelj prcek s 33kw porazi 4x4 2litr:super

Odesláno

nejlepe a promne nejednoduši postup

udelat si svou schranku na www.sweb.cz /udelaš si tam sve konto/

pak otevřeš -odpovedet

klikneš na tuhle ikonku

bb_image.gif vložiš adresu tveho obrazku a daš odpoved :D :D :D :D:D:D

tak skoušejte at se totu hejbaaaaaaaaa :D

[upravil dne 9/12/05 ZILA]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...