Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Petr 406 red

Nevím nevím ale ta poslední mi docela odrazuje od pekla :( Snad jí brzo zbaví funkce pekelnice :D

Neboj, ta má funkci přikládání pod kotel :D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Petr 406 red

Nevím nevím ale ta poslední mi docela odrazuje od pekla :( Snad jí brzo zbaví funkce pekelnice :D

Neboj, ta má funkci přikládání pod kotel :D:D:D

A žere u toho klobásy.....

Odesláno

:D :D :D Já mám na rameni taky kolečko od očkování :D :D :D

...a myslím, že ho má většina, jenže není tolik příležitostí chodit v takovém sexy odhalujícím oblečku - třeba jako mají kuchařky ;):D....jinak já tedy proti kuchařkám nic nemám a na svojí jídelnu ve školce vzpomínám se slzou v oku, páč kde jsou ty časy, co mě všichni chválili, že si pořád chodím přidávat :D;):P:papa

Odesláno

Pánové, pánové, nebuďte naivní, ty čertice jsou jenom na bilboardech v předpeklí, v pekle to určitě vypadá jinak:mrk. No to víte, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají :mrk:mrk:mrk

Odesláno
Původně zaslal: MilaS

Pánové, pánové, nebuďte naivní, ty čertice jsou jenom na bilboardech v předpeklí, v pekle to určitě vypadá jinak:mrk. No to víte, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají :mrk:mrk:mrk

To snad né!!!:bojim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...