Netopýrka Odesláno 8. prosinec 2005 Autor Odesláno 8. prosinec 2005 Petano, ty mě opravdu překvapuješ Konečně POŘÁDNÁ ČERTICE!!! :D Citovat
Petr 406 red Odesláno 8. prosinec 2005 Odesláno 8. prosinec 2005 Nevím nevím ale ta poslední mi docela odrazuje od pekla Snad jí brzo zbaví funkce pekelnice Citovat
Marcel505 Odesláno 8. prosinec 2005 Odesláno 8. prosinec 2005 Původně zaslal: Petr 406 red Nevím nevím ale ta poslední mi docela odrazuje od pekla Snad jí brzo zbaví funkce pekelnice Neboj, ta má funkci přikládání pod kotel :D:D Citovat
Marda106 Odesláno 8. prosinec 2005 Odesláno 8. prosinec 2005 Tak a po tehle fotkach a jak tu bylo receno ze v pekle se da uzit s certicema tak jdu do pekla a od ted budu jen a jen zlobit... Citovat
Aceman206 Odesláno 9. prosinec 2005 Odesláno 9. prosinec 2005 :mrkPěkné čertice rád bych se taky do toho pekla podíval Citovat
Hadra Odesláno 9. prosinec 2005 Odesláno 9. prosinec 2005 Původně zaslal: Marcel505 Původně zaslal: Petr 406 red Nevím nevím ale ta poslední mi docela odrazuje od pekla Snad jí brzo zbaví funkce pekelnice Neboj, ta má funkci přikládání pod kotel :D:D A žere u toho klobásy..... Citovat
kšanda Odesláno 9. prosinec 2005 Odesláno 9. prosinec 2005 prdlajs. to je správkyně, vrátná nebo uklízečka. to se pozná. Citovat
Hadra Odesláno 9. prosinec 2005 Odesláno 9. prosinec 2005 Jestli má na levém rameni takový to kolečko od očkování, tak by to mohla být i kuchařka. Ty přece to vždycky v jídelně měly. Citovat
Netopýrka Odesláno 9. prosinec 2005 Autor Odesláno 9. prosinec 2005 :D Já mám na rameni taky kolečko od očkování :D ...a myslím, že ho má většina, jenže není tolik příležitostí chodit v takovém sexy odhalujícím oblečku - třeba jako mají kuchařky ....jinak já tedy proti kuchařkám nic nemám a na svojí jídelnu ve školce vzpomínám se slzou v oku, páč kde jsou ty časy, co mě všichni chválili, že si pořád chodím přidávat :papa Citovat
Guest MilaS Odesláno 9. prosinec 2005 Odesláno 9. prosinec 2005 Pánové, pánové, nebuďte naivní, ty čertice jsou jenom na bilboardech v předpeklí, v pekle to určitě vypadá jinak:mrk. No to víte, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají :mrk:mrk Citovat
Petr 406 red Odesláno 11. prosinec 2005 Odesláno 11. prosinec 2005 Původně zaslal: MilaS Pánové, pánové, nebuďte naivní, ty čertice jsou jenom na bilboardech v předpeklí, v pekle to určitě vypadá jinak:mrk. No to víte, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají :mrk:mrk To snad né!!! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.