Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahojte, prosim o radu odborníkov :)

mam 806 auto prestalo kurit t.j zohreje sa max na 70 stupnov aj to trva velmi dlho .... vzduch je ledva letny

vymenil som termostat aj radiator ...

webasto prídavne zariadenie sa zrejme pokazilo ...neviem nájst firmu ktorá by ho vedela opravit ...

myslite ze porucha s kurenim moze byt vinou nefunkcneho prídavneho zariadenia webasto ?

co doporucujete ? velmi pekne dakujem za rady ...mam k tomu auto citovy vztah a momentalne vziat rodinu niekam na vylet neprichadza do uvahy kedze vonku zima a neviem si s tym dat rady :(

este raz dik

Odesláno (upraveno)

musi to mat 90 stupnov prevadzkovu teplotu respektive pod 80 stupnov by to nemalo padnut ani v zime kedy menili termostat?

 

pokial ti budik ukazuje spravne co sa da zistit cez diagnostiku tak ten termostat je spatny podla mna stane sa ze aj novy nefunguje spravne

 

 

ked nepouzivas kurenie prevadzkova teplota je vyssia alebo stale 70?

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

ked nepouzivas kurenie prevadzkova teplota je vyssia alebo stale 70?


 


webasto je nadstandart  malo by to len urychlit nastup teploty ale prevadzkova teplota motora musi byt rovnaka


Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

ak chces luxus samozrejme ze webasto musi funguvat 

 

ak bude mat motor 70 stupnov alebo aj trochu menej napr 40,50,60 zastav vystup z auta otvor kapotu a priloz ruku na vrch chladica ak bude teply je to zle  termostat prepusta  ak pri cca 40 stupnoch bude chladic teply je nabeton termoztat v haji

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

Haluz je takato ... pred 2 rokmi sa to cca pokazilo ako prve som vymenil termostat .... nepomohlo ...vymenil som radiator a teraz mi vychadza z tohoto debatovania ze som pokazeny termostat nahradil novym pokazenym termostatom :-D no vyskusam to dnes ked pojdem domov a napisem ako to dopadlo :-) kazdopadne velmi pekne dakujem

Odesláno (upraveno)

stava sa ze aj novy termostat nefunguje spravne nebol by si prvy na termostate nesetri a kup kvalitny problem je v tej klapke s tesnenim ktora je na osicke  ak ta osicka neni presne v osi  potom klapka nedosada rovnomerne po celom obvode a vznikne mala skara ktorou voda unika do chladica kedy nema  

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

No keby to bolo "len toto" tak lepsia sprava by dnesny den snad uz ani neprisla ... takze ak bude chladic teply tak je zle termoregulovany !!! :-D nemam rad teply chladic :-D

Upraveno uživatelem opravil
Odesláno (upraveno)

termosat otvara pri cca 83 stupnov a viac  je to na nom vyrazene   cize logicky ak tebe ukazuje biednych 70  tak termostat drzi vodu len v motore a nepusta nic na chladic ak bude chladic teply znamena ze prepusta   

Upraveno uživatelem krtek 2

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...