brixtr Odesláno 7. listopad 2015 Autor Odesláno 7. listopad 2015 navi do pruhu - HUD - DashCam jen posledni dobou hlavne na praze 1 dost kravi kdyz nema data (asi ty vysoky baraky okolo staromaku) mam haknutou verzi ale proc platit kdyz na netu jde najit cokoliv ze :-P asi tak nějak no stahl sem si sygica tak ho v ponděli zkusim to jedu přes prahu tak se uvidi Péťa a punkac ohodnotil 2 Citovat
Péťa Odesláno 8. listopad 2015 Odesláno 8. listopad 2015 Jen bych Lukáše a brixtra chtěl požádat, aby se u mě tehle týden na pár dní (kdy bude hezky) stavili, potřeboval bych ZADARMO na zahradě překatrovat nějakou hlínu. Za práci nikomu platit nehodlám! Citovat
brixtr Odesláno 8. listopad 2015 Autor Odesláno 8. listopad 2015 Vím na co narazis ale ono tady jde o postřehy a ne o tom jak někoho osmelit a hlavně Peťo ono stejně ta hacknuta verze nebude nikdy fungovat tak jako full originál proto sem sehnal normál navigaci na sklo ale stejně si tu svoji aspoň zkusím jak bude drzet Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.