Dark69 Odesláno 25. říjen 2015 Autor Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) Uz som si spomenul, sycalo to urcite a bol to podtlak. Pretoze konektor som mal tiez len zlahka nasadeny na tom spätnom ventile a ked som ho chcel nadvihnut pocas nastartovaneho motora tak bol prisaty. Prstom sa to neda poriadne otestovat pretoze vzduch unika pomedzi konektor, na stranach ma tie dva tlacitka na uvolnenie konektora alebo ako to nazvat. Keby bola chybna vyveva, nerobila podtlak tak by nemalo ist ani turbo ani egr ventil nie? Z vyvevy idu este tie 2 tenke hadicky podtlakove k elektro ventilom, alebo sa mylim? Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem Dark69 Citovat
krtek 2 Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) ano a aky je rozdiel v tvrdosti pedalu brzdy pri nastartovanom a zhasnutom motore? urob nasledovne stlac brzdu tlac na nu rovnakou silou a vzapeti nastartuj pedal by mal trochu zmeknut a prepadnut sa trosku nizsie ked sa prepadne ,posilovac je ok a chybu treba hladat inde Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) pred testom pri vyp motore zmackni 4-5 krat brzdu aby si vycerpal podtlak zo sustavy pedal ti stvrdne na kamen a hned to odtestuj ako pisem vyssie Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Dark69 Odesláno 25. říjen 2015 Autor Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) Presne to som urobil a po nastartovani pedal klesne len kusok a aj to tazko, nejde ho poriadne zatlacit... Za jazdy je tvrdy, nereaguje tak lahucko ako ked som skusal to na astre h. Ked naslapavam brzdu stale nieco aj syci spod pedala... Ako sa prejavuje vadny hlavny brzdovy valec? napada ma uz vselico...alebo pripecene predne brzdy Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem Dark69 Citovat
krtek 2 Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) tak posilovac ak sa ti neprepada pedal alebo slaby podtlak (menej pravdepodobne) treba zmerat podtlak vakuometrom mal by ukazovat cca - 90 kPa Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Dark69 Odesláno 25. říjen 2015 Autor Odesláno 25. říjen 2015 Da sa nejaky lacny aj kupit alebo to maju len servisi.. Citovat
Dark69 Odesláno 25. říjen 2015 Autor Odesláno 25. říjen 2015 Dalsi test, ak som pri nastartovanom motore stlacal za sebou brzdu, pedal komplet stvrdol. Ak som nechaval medzeru cca 10 sekund pedal islo stlacit, je to ok? A od kedy som to dnes rozoberal, ak vypnem motor bzuci mi spod kapoty. Ako ked bzuci vysokonapätove vedenie odpojim podtlakovu hadicku, vzduch vyjde a stichne to... Citovat
krtek 2 Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) ked tak dnes pomeriam jaky mam podtlak ja na vyveve a napisem sem brzdy aj zbytok mam ok ,takze pomeriam vakuometer mam mozno mas niekde netesnost na hadicke alebo posilovaci Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Dark69 Odesláno 25. říjen 2015 Autor Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) Vdaka za ochotu ale asi mi to nepomoze, nesom na sk a zbytocne budes merat... Radsej prosim ta mi skus ako rychlo ti klesne naslapany pedal po nastartovani motora, a na volnobehu ked budes naslapavat rychlo za sebou ci ti aj syci pedal a stvrdne brzda...vdaka Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem Dark69 Citovat
krtek 2 Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) dobre pozriem aj to sak pomeram nech je to tu aj pre ostatnych nie kazdy ma na to vybavenie no pedal po nastartovani klesa hned jak naskoci motor to uz mam davno zistene ten zbytok pozrem Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 26. říjen 2015 Odesláno 26. říjen 2015 (upraveno) na volnobeh po naslapavani trochu pedal stvrdne (jak spotrebuvavam vakuum zo systemu)ale stale citim posilovac sice s mensim ucinkom ale citim pedal syci po kazdom zasliapnuti pedalu ked motor bezi mozem ho aj 20 krat zatlacit podtlak som nameral -85kPa (-0.85 bar) ale po nasliapavani brzdy klesa aj na polovicu (podtlak) ale znova sa obnovi ked to necham na pokoji pedal mi klesne hned jak motor naskoci na volnobezne otacky Upraveno 26. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Dark69 Odesláno 26. říjen 2015 Autor Odesláno 26. říjen 2015 Dakujem za test, tak nejako to je skoro aj u mna... Asi budem mat slabsi podtlak, alebo pripecene prasiatka na brzdicoch.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.