Vaclav82 Odesláno 19. říjen 2015 Odesláno 19. říjen 2015 Zdravím všechny. Jsem novým majitelem 307sw r.v. 2007 a chtěl bych přidat navigaci. Může mi někdo poradit,jaká byla nejlepší varianta. Držet se originálu nebo jít do jiné značky. Chtěl bych,aby fungovalo ovládání radia pod volantem a popř. možnost připojení couvací kamery. Děkuji za rady a návrhy. Citovat
thorr001 Odesláno 20. říjen 2015 Odesláno 20. říjen 2015 Original (RT3) funguje docela dobre ovladani pod volantem pripojis seriovy, pripojeni couvaci kamery se tady taky resilo... http://www.autotronics.eu/wp-content/uploads/2010/02/DSC02377_440.jpg Citovat
Vaclav82 Odesláno 20. říjen 2015 Autor Odesláno 20. říjen 2015 Díky,tedy už ji jen někde sehnat za nějaký rozumný peníz. Citovat
xpetrix Odesláno 20. říjen 2015 Odesláno 20. říjen 2015 RT3/4 by si mal mat v aute od vyroby,ci...?Mas velky farebny displej? Citovat
kv13 Odesláno 20. říjen 2015 Odesláno 20. říjen 2015 Mám v autě RT 4 a musím oponovat s tim že to funguje dobře.Když dám navigaci a zadám cíl a že nechci jet po dálnici navigace mě stejně neustále vede na dálnici. Citovat
celda1970 Odesláno 20. říjen 2015 Odesláno 20. říjen 2015 Při dnešní ceně navigací v mobilu nebo externích...bych se s vestavěnou teda nebabral ani náhodou.... Pokud by byla již osazená tak možná...ale dodělávat... Citovat
Vaclav82 Odesláno 20. říjen 2015 Autor Odesláno 20. říjen 2015 RT3/4 by si mal mat v aute od vyroby,ci...?Mas velky farebny displej? Mám jenom ten malý s oranžovým podsvícením. Citovat
kv13 Odesláno 21. říjen 2015 Odesláno 21. říjen 2015 Přesně jak píše celda 1970 pořídil jsem od kluků z Číny držák na mobil za 80 kč a používám navigaci v mobilu. Citovat
agresssor Odesláno 22. říjen 2015 Odesláno 22. říjen 2015 Ahoj taky si pohravam s tou myslenkou si tam dat origo navi ale je to asi zbytecny vyhazovani penez protozenavi sezenes v rozmezi 5000-7000, a to nevim jestli dostanes i gps anteny, takze je pripocti. Nevim jak moc si zrucny ale musis natahat kabel pro gps. Takze dejme tomu ze do 9000 tis mas origo navi. je to trosku moc to radsi neoriginal. ale zase chapu ze to vypada v aute lip nez bazmek na okne a kabel k tomu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.