Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj,

můj P307 sw 2.0HDi 100kW mi vyhodil při jízdě na dálnici hlášku Antipollution fault a s rozsvícenou kontrolkou motoru. Bohužel jsem se nedostal do servisu, aby mi to vyřešili. Ale po dvou dnech se kontrolka s hláškou už nerozsvítily. Může to být DPF filtr s aditivy nebo EGR ventil nebo něco kolem toho z výfukové soustavy? Co to může ještě způsobovat? Můj odhad je hlavně DPF a EGR. A ještě otázku trochu mimo. V těchto začínajících zimách my při vložení klíčku a otočení do polohy start píše hlášku ICE ALERT, je to normální?

Odesláno (upraveno)

Bez diagnostiky zbytočná strata času a peňazí do aktivít pokus-omyl

A to posledné je výstraha pred námrazou.

P.S. Peugeot nemá DPF ale FAP filter....skoro to isté ale v bledoružovom..

Upraveno uživatelem ferinko2
Odesláno

Řekl bych, že v zimě je výstraha před námrazou/ledem (při teplotě pod 3 st.C) normální :D Moje auto to dělá už 7 let :papa

  • O 3 týdny později...
Odesláno

-regulácia tlaku turba-el.mag. ventil,deravá hadička podtlaku......deravá membrána na ovládaní turba....

-zaseknuté ovládanie turba

-alebo len zasvinený snímač tlaku turba (na klapkách za intercoolerom)

Ona tá chyba má aj nejaký popis a číslo.....či nie?????? Vysoký tlak....nízky tlak.....????

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...