Péťa Odesláno 28. září 2015 Odesláno 28. září 2015 Mám na domečku elektrocentrálu Einhell STE 5500 a po 7 letech jsem se rozhodl v ní vyměnit olej V návodu píšou 15w40, což je pro mě pokyn ho tam také nalít. Ale koukal na mě automechanik a říkal, že on by tam nalil 10w40, že to bude lepší pro starty (ta centrála má za těch 7 let natočeny max. 2 motohodiny). Má pravdu? Bude tam lepší nalít 10w40? Citovat
morepower Odesláno 28. září 2015 Odesláno 28. září 2015 Mechanik má pravdu, na druhou stranu by se mohla více projevit nějaká ta netěsnost motoru, což ovšem při 2 motohodinách je naprosto irelevantní. ... jedna řečnická - Proč vždycky všichni zpochybňujou doporučení výrobce? Já třeba taky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.