Autoškolič Dodo Odesláno 24. listopad 2005 Odesláno 24. listopad 2005 Nevozte v autě náhradní volant. Proč? Podívejte se! Citovat
Trundik Odesláno 24. listopad 2005 Odesláno 24. listopad 2005 Takhle už jsem se dlouho nezasmál:super:super:super:D:D:D:super:super:super Citovat
kšanda Odesláno 25. listopad 2005 Odesláno 25. listopad 2005 když sem to viděl prvn tak sem si to pouštěl asi 5x a pořád sem se řezal Citovat
Autoškolič Dodo Odesláno 25. listopad 2005 Autor Odesláno 25. listopad 2005 Původně zaslal: kšanda když sem to viděl prvn tak sem si to pouštěl asi 5x a pořád sem se řezal :D :DTak to jsi dobrej. Já si to musel pouštět aspoň čtvrt hodiny a umíral u toho smíchy. :D Citovat
barenst Odesláno 25. listopad 2005 Odesláno 25. listopad 2005 nekde jsem mel doma volant tak asi zacnu vozit Citovat
Petr 406 red Odesláno 25. listopad 2005 Odesláno 25. listopad 2005 Původně zaslal: Radek V. tak to je dost dobrý Přesně ták :D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.