Bacyl Odesláno 19. únor 2016 Odesláno 19. únor 2016 tak co mi říkal po telefonu tak dávám sem momentálně je auti v servise tak jsem zvědav. prý to bude trvat víc jak 4 hodiny. Citovat
MJSytic Odesláno 19. únor 2016 Odesláno 19. únor 2016 Vychází to na cca 20min "jedna mapa":myslim Já vždy aktualizoval, když jsem byl na projížďce. Lepší, než to nechat blafat na místě v garáži. Dokonce během toho hraje i rádio Citovat
mirohrob Odesláno 19. únor 2016 Odesláno 19. únor 2016 To zamykanie a odomykanie je asi marketingový ťah :-) Citovat
Bacyl Odesláno 20. únor 2016 Odesláno 20. únor 2016 no zabralo to asi cele dopoledne :-) v sedm auto pristaveno a o 12 jestě nebylo bylo až ve 13:45 ale mam pocit že to tolik času nemohlo trvat ale mam to chtel jsem to, udělali to, zaplatil jsem to, takže jsem spokojen. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.