Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Aktualizace Navi


Kosikm

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...

Pokud o tom nic nevíš a nejsi schopný si to tady dohledat a případně si znalosti sám doplnit, tak pro tebe bude nejjednodušší někomu zaplatit, ať ti to zařídí. Buď v servisu Peugeot nebo nějakému "překupníkovi" :roll  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezisi chlapi dííík moc,to boli vazne vycerpavajuce odpovede,hlavne ta druha stala za to,zasa som o nieco mudrejsi,inak ako cez ruky mi preslo x navigacii,aj viem nahodit mapy,ale do tejto proste ne,a neviem co je na tom spatne sa opytat ako sa dokazem spojit s navi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když jsi takový odborník, tak proč nejdřív píšeš, že o tom nic nevíš? Nevidím důvod, proč by ti tady měl někdo dělat soupis informací, které se tu dají prohledáním témat bez problémů najít :roll Pokud si líný si to vyhledat, tak si prostě zajdi za někým, kdo to má v hlavě a zařídí vše, co potřebuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Asi som sa vyjadril spatne alebo to niekto nepochopil,pisem tu jasne:ale do tejto proste ne,a neviem co je na tom spatne sa opytat ako sa dokazem spojit s navi,tazka otazka zrejme,temata som presiel ale asi to neviem,moje prve forum,ale aj tak dík za vas drahocenny cas....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jdu aktualizovat zítra do olomouce do servisu peugeot a mapy stoji 2000Kč. co mi řikal tak musísš mít oprávnění na odemknutí (což v Olomouci nemají oprávnění) Ale je domluven s jedním pražákem co má opravnění to odemknout pak nainsaluje nové mapy (prý nenovější jsou z minulého měsíce) a pražák to zamkne toť vše.

Zítra mohu napsat zkušenost  jak to dopadlo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...