jlsystem Odesláno 25. červenec 2015 Odesláno 25. červenec 2015 (upraveno) Ahojte, snazim sa zohnat schemu, kde je zapojeny zapalovac ku BSI. By-passnut ECO mode a mat stalych 12V v zapalovaci. Este sa chcem spytat, viete mi poradit, z ktoreho magickeho SW pochadzaju vsetky tie el. schemy peugeotov, ktore sa daju "bezne" vygooglit? Vopred dakujem. Upraveno 25. červenec 2015 uživatelem jlsystem Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 25. červenec 2015 Odesláno 25. červenec 2015 prehod pojistku SHUNT z jedne pozice do druhe ten magickej program se jmenuje Peugeot BackUp databaze Citovat
jlsystem Odesláno 25. červenec 2015 Autor Odesláno 25. červenec 2015 zdravim, znie to zaujimavo, nepodarilo sa mi vygooglit kam smeruje ta druha pozicia SHUNT, nasiel som len tieto obrazky, ktorych kvalitu nema vyznam komentovat, existuje schema, ktora popisuje tu druhu polohu? Vdaka. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 25. červenec 2015 Odesláno 25. červenec 2015 mela by radio a zapalova prepnout do trvaleho rezimustaci vzit merak (zarovkovou skousecku) a pichnout do volne pozice pri ECO modu - pokud tam bude napeti mas vyhrano Citovat
jlsystem Odesláno 25. červenec 2015 Autor Odesláno 25. červenec 2015 (upraveno) aktualne podla nejakeho peugeot pdf mam SHUNT v polohe "Customer configuration", ta druha poloha ma nazov "Transit configuration", v ktorej by "malo obvodov fungovat este menej", kedze nevidim hlbsie do schemy, ale urcite viem, ze aktualne na poistke pre zapalovac urcite svieti 12voltov, problemom je ze nejake relatko tych 12V nepusti k zapalovacu, ak by ta druha poloha shuntu priamo spojila "tvrdych 12V" z BSI (jeden pol SHUNTu ide cez velku poistku na autobaterii - ale neviem presne ktory) tak by sa stal zapalovac a mozno aj ine vetvy prinajmensom nebezpecne v pripade skratu. Park_Shunt.pdf Upraveno 25. červenec 2015 uživatelem jlsystem Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 25. červenec 2015 Odesláno 25. červenec 2015 ja so sem kdysi vycetl z manualu tak SHUNT pojistka ma 2 funkcefunkce autosalon > vse funguje i bez klickufunkce zakaznik > funguje dle metodiky PSA (po zapnuti klicku zapne radio/ zapalovac, atd)samozrejme je tam jeste pomoci DIAG prepnutej system autoaslon/ zakaznikkdy snad v tom prvnim rezimu to nenacita kilometry - aby zakaznik dostal vuz s 000000 Citovat
jlsystem Odesláno 25. červenec 2015 Autor Odesláno 25. červenec 2015 Lukas, prosim, vedeli by ste nahliadnut/pripadne niekto tu z fora do tych schem ako to tam sudruhovia z Francuzska navrhli? Vsetky obrazky co som nasiel su bez komponentu 8100 co by mala byt ta zasuvka zapalovaca na 308 (r.2008)? Vopred dakujem. Citovat
jlsystem Odesláno 26. červenec 2015 Autor Odesláno 26. červenec 2015 (upraveno) Ahojte, podarilo sa mi ukoristit tento obrazok, z ktoreho vyplyva, ze F9 pojde do "druhej polohy SHUNT-u", za predpokladu, ze kludova spotreba nebude v tom bode po tejto uprave "extremna". Upraveno 26. červenec 2015 uživatelem jlsystem Citovat
jlsystem Odesláno 27. červenec 2015 Autor Odesláno 27. červenec 2015 Vysledok, pre inspiraciu, spokojnost. Spotreba je nulova, za predpokladu, ze nieco nie je v zapalovaci a nie su otvorene dvierka na kastliku u spolujazda (svetlo je z tej vetvy napajane napr.). Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.