Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 SW Neeson


Neeson

Recommended Posts

před 20 hodinami, Neeson napsal:

jde to tam krásně, ALE musíš odřezat ty plastíky, pokud ti to nevadí:D myslím že to jsou ony:D něco jsem tam řezal ale už přesně nevím jeslti jen ty dva:D ale to uvidíš sám, jinak tam nic nevadí. :) možná i ten žlutý na ten čudlajs ale fakt si nejsem jistý:Duvidíš

307_tapec2.jpg

Super, odřezat to.. vadit určitě nebude :). Na jaře se do toho pustím. Repro dám asi JBL  jestě pořádně přečtu, jaký by vyhovovaly. Snad JBLkama nic nezkazím

Tak zatím díky moc za rady, za super návod na montáž repro a jestli se dočkám rádia, tak pak dám vědět, jak jsem dopadl se zapojením a tak :D. Zatím se měj hezky a moc díky :papa

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A můžu se tě jen zeptat, kde jsi rádio koupil ty? Ja nevím, jestli se ho od toho chlapíka dočkám. Našel jsem jeden obchod, ale vypadá pochybně, nevím no

https://www.valtech.cz/?245,cz_gps-dvd-bt-rds-2din-autoradio-hs8802

Já objednával odtud

www.2din.cz/2din-autoradia/autoradio

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele znám blázna kterej si koupil nový kola na auto a nastěhoval si je do postele a když jeho polovička bouchala dveřma tak se jen s klidem zeptal kdy že ji má u maminky vyzvednout. Což vyvolalo ještě větší ránu vchodovýma dveřma tak usoudil že bude lepší ji nedráždit a nechal ji u maminky 14 dní vycukat mezitím kola dal na auto a ona přicupitala zpět. Po necelém roce auto rozstřelil ona od něj odešla ale v tomto směru je magor pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...