Swapino Odesláno 20. listopad 2005 Odesláno 20. listopad 2005 Zdravicko, lidi potreboval bych mensi radu ... mam moznost splasit papiry na 309 (presneji : r.v. 88, barva bílá, 3-dvéř 1.6 XRI) zhruba tak za 6000,- Myslite, ze to je dobre, popripadne ... vyplati se to, nejdriv vzit papiry a pak se podivat po aute ... BTW : je tak 1.6XRi dobry ? Muzete mi napsat jak moc jste s tim spokojeni atd ... THX Citovat
Chip Odesláno 20. listopad 2005 Odesláno 20. listopad 2005 myslim že pokud nevíš o takovym autě tak je to dost risk, kdyz cena toho auta s papirama by byla asi 20 tisíc. nejsem odborník ale taky sem přemejšlel o takovyhlech čachrech a u takhle starejch aut se to moc nevyplatí, musel bys sehnat vymazlenou a bez papírů (podle mě nerealne) ale nahoda je blbec. Citovat
Medvěd Odesláno 20. listopad 2005 Odesláno 20. listopad 2005 Taky bych do papírů za 6tKč nešel, pokud bych nevěděl o možnosti koupit stejnou vymazlenou nádheru - protože to jsou papíry na starý model, tak ve vymazlenou krasavici nevěřím. [upravil dne 20-11-05 Medvěd] Citovat
Vvitty Odesláno 23. listopad 2005 Odesláno 23. listopad 2005 kasli na to, nevyplati se to... aut s timhle datem vyroby je na prodej plna annonce a bazary... jen s tim budes mit opruz na uradech a dalsi starosti, a nakonec te to vyjde treba jeste draz... btw tomu autu bude 17 let... do toho bych nedal ani korunu a radeji resil neco novejsiho, aspon novej model kdyz uz... btw moje 309 z 89 sla o prazdninach za 25,- v dobrem stavu... jen pro predstavu... a jinak tyhle strepy uz se velice spatne prodavaji, spis pocitej, ze kdyz neco takovyho koupis, budes zrejme posledni majitel... [upravil dne 23.11.05 Vvitty] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.