Petr-taxi Odesláno 16. listopad 2005 Odesláno 16. listopad 2005 Ahoj, chci se zeptat.Sháním řemenici na klikovku na Peugeota 605 2.1 TD.Nemá ji někdo?Slyšel jsem, že by mohla pasovat i ze 406 2.1.Je to možný? Citovat
Petr605 Odesláno 18. listopad 2005 Odesláno 18. listopad 2005 Možný to je, páč jsou to úplně ty samý motory... Citovat
romo11 Odesláno 19. listopad 2005 Odesláno 19. listopad 2005 jasne, tieto 2,1 TD pouzivali aj v citroenoch XM a v starsich Xantiach. Ja som mal tiez problem s tou remenicou, rozpadla sa mi ra guma co je v strede a ma tlmit narazy. Zistoval som u nas v Peugeote a povedali mi ze to stoji okolo 16 tisic. Nakoniec som zohnal cez kamarata jedneho sustruznika ktory tieto remenice preraba tak ze miesto tej gumy vysustruzi kovovy kruzok a ten za tepla nalisuje. Cele ma to nakoniec vyslo okolo 800 Sk Citovat
Petr-taxi Odesláno 19. listopad 2005 Autor Odesláno 19. listopad 2005 Já jsem ji nakonec sehnal na vrakovišti za 1000 kč.Známý mi nabízel , že mi ji taky spraví.Jinak u nás v Peugeotu stojí 6100 kč.Díky za odpověď. Citovat
romo11 Odesláno 21. listopad 2005 Odesláno 21. listopad 2005 tak to su teda riadne rozdiely v cenach..sice na slovensku su aj samotne auta o dost drahsie... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.