olgojc Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 Ahoj, konečně jsem si pořídil rádio Kenwood s usb, protože originál Clarion s CD nechtěl držet stanice a cd přeskakovalo. Jen je mi líto to rádio vyhodit. Nechtěl by ho někdo třeba na náhradní díly? Citovat
Dave_k Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 To je asi se zesikem, že? Nebylo v autě JBL? Citovat
Tomajda_406 Odesláno 21. červen 2015 Odesláno 21. červen 2015 Čáu ja bych ho mozna vzal na ND Citovat
olgojc Odesláno 21. červen 2015 Autor Odesláno 21. červen 2015 Ahoj, tak rádio je pryč. JBL v autě není, to by hrálo asi o něco líp :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.