Jump to content

Prosím o radu s hodinama a tlumičema.Děkuju

Kakamil205
 Share

Recommended Posts

Zdárek pánové,dokázali by jste mi poradit jestli do těhlic u TD zasadim tlumiče z MI16.Chci to trochu níž,nemam to do lesa :D chtěl bych tam dát tlumiče tak i pružiny,ty stávající sou vyteklí.

A potom řešim problém s hodinama.Mam tam docela široký,přijde mi že by měli ukazovat i venkovní teplotu,ale mě bohužel nefungujou.Když shánim jiný,tak všude maj jen malej displej a velkej konektor,já mam malej.Auto má krom ABS všechno :D

Děkuju,už jsem bezradnej,405 je fakt pro mě novinka.Dřív to byla samá 205,tak to měl člověk najetý :)

počítám že si to frantíci nekomplikovali a díra v těhlici pro tlumič bude u všech 405 stejná..... ti můžu změřit průměr tlumiče u mi16ky a ty si pak za domácí úkol oměříš tu svojí TD a budeš vědět :D

Taky si myslim,že to nebudou komplikovat a padnou tam všechny tlumiče.Jinak mi ten průměr můžeš prosím změřit,Venkovák bude moc rád :D  Ale co mysleli tima hodinama by mě ještě zajímalo.A ono to tim ani nekončí,protože nevim zda origo anténa je ve střeše nebo vysouvací na zadním blatníku,mam právě obě :D a takových věcí je.

• 2 weeks later...

Zdar, Těhlice je stejná, tumiče ti budou normálně pasovat :-)
Co se týče hodin, tak u novýho modelu ty delší skutečně ještě ukazují venkovní teplotu. Čidlo teploty je v pravém zrcátku. Pokud ty hodiny nemůžeš sehnat, tak jsou tušim stejný i ve 306 :-)
A origo anténa je ta na střeše :-)