Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio Clarion a český manual???


Valis

Recommended Posts

Zdarek perek.Tak zas budu po dlouhé době otravovat.Koupil jsem si nove radio Clariona DXZ 558RMP a nebyl k němu český návod.Kromě toho že si myslím ,že na to je i nějáký zákon že elektronika a nevim co jeste musi mit prilozeny navod v CZ.Tak bez toho navodu nejsem schopnej naladit ani rejdio.Vim ze by to melo jit i podle toho anglickyho ale proste mi to nejde asi delam neco spatne.Porad to ladi a nic nenaladi.Nemate nahodou nekdo navod na toto radio v cestine.A myslite ze by k tomu ten navod mel byt?U tech slozitejsich funkci se z toho taky muzu posrta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, zakon by měl být a to že u jakéhokoliv výrobku koupeného v čr musí být český návod jinak se to nemělo prodávat, tvrdě bych ho požadoval po prodejci. Otázkou je jesli jsi to koupil od autorizovaného obchodníka, nebo od někoho kdo to tahá ze zahraničí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl taky Soňála s maďarským návodem. Tak mě nezbylo než to najít na internetu.

Připadne mě, že to firmy riskují, když je rádio úplná novinka a pak ty návody dávají dodatečně.

Většinou už by ale k tomu měla být taková malá bible která obsahuje návod asi v 20 jazykách (takhle to mám k novýmu LG).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...