Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Při denním svícení se rozsvítí potkávací světla při nastartování auta, ale nesvítí podsvícení palubovky a středového panelu. Automatické svícení - senzor je umístěn na čelním skle a při setmění (i vjezd do tunelu) se rozsvítí potkávací světla i s podsvícením budíku a všeho ostatního v autě. Takže při aktivování denního svícení se o nic nestaráš. Jen jezdíš a a uto si svítí samo.
  2. Laďa

    Partner facelift 2012

    Pěkné. Nejde o tuning, ale je to potřebné dle zákona a úsporné.
    • 6
  3. Laďa

    Peugeot Expert facelift? 2012

    Je pěkný, jen by mi vadilo, že nejdou otevřík okna v zadních dveřích klasicky jak u osobáku.
  4. Laďa

    Koupě auta 307 vs Octavia vs focus

    Uvědom si, že škodovka má sice velký kufr, ale vzadu pro cestující je málo místa.
  5. Laďa

    Rozpätie zadneho stieraca

    Koblih viděl jsi ten obrázek? Tou červenou barvou je vyznačena dráha stěrače, takže mu stěrač nejezdí ani do vodorovné polohy a ne tak ještě na plech.
  6. Laďa

    pomuže mi někdo s diagnostikou?

    Že by Přemek Podlaha:D z Krnova:myslim (člen Přema http://www.peugeot-diag.stranky1.cz/ ). [upravil dne 4/2/12 23:59 od Laďa]
  7. Laďa

    radio RD4 nefunguje

    A radio má bluetooth?
  8. A já myslel že je červenec:D
  9. V noci -23, přes den -14 a teď to jde opět dolů a zatím -17.
  10. Laďa

    5008 x Verso

    Můj kolega zase říká Opel má každej osel:aut:D (doufám že jsem nikoho neurazil)
  11. Poslanci se konečně shodli na podobě důchodové reformy. Od roku 2013 mohou důchodci Přecházet silnici na červenou, od roku 2015 to budou mít povinné
  12. Laďa

    5008 x Verso

    Vzhledově z venku je pěkná, ale ještě jsem neměl možnost vidět interier.
  13. Laďa

    Koupe auta a nasledne zavady

    To jsou všechno závady, které nastaly v době tvého užívání. Protože se jednalo o použité auto, tak podle mě nemáš šanci. Ale uvidíš třeba se někdo najde, kdo Ti poradí lépe.
  14. Gabriel nechci Tě strašit:D http://sumpersky.denik.cz/zpravy_region/v-jeseniku-byl-opet-rekordni-mraz-minus-stupne.html Teplé oblečení sebou. Ale neboj chvilku vám bude zima, ale pak si zvyknete.
  15. -17 st. a jde to dolů
  16. Laďa

    407SW bez alarmu

    Dodo, ale ten příspěvek je už skoro dva roky starý:papa
  17. Jenže to tak pomáhá při projednávání přestupků a ne při odtahu vozidla nebo nasazení botičky. Tam to je na náklady provozovatele.
  18. Laďa

    Noční hlídání

    To se chlubíš nebo si stěžuješ?
  19. Laďa

    Praha už volá

    1. Sněženky a machři 2. S tebou mě baví svět
  20. Laďa

    Noční hlídání

    Já mám ráno, protože večer budu mít v 07:00 hod. jak půjdu spát:cool:
  21. Laďa

    Noční hlídání

    Protože už je ráno:papa
  22. Laďa

    Čeština do RT3

    Joozino existuje i slovenština.
  23. Teď momentálně nee, ale určitě bych je přibalil.
  24. Teď je sněhu dostatek. Včera zase skoro celý den sněžilo a přes noc bylo -12. Teď svítí sluníčko ale teplota je stále -10.
  25. Sněhu je hodně a všude kam se podíváš.
×
×
  • Vytvořit...