Při denním svícení se rozsvítí potkávací světla při nastartování auta, ale nesvítí podsvícení palubovky a středového panelu.
Automatické svícení - senzor je umístěn na čelním skle a při setmění (i vjezd do tunelu) se rozsvítí potkávací světla i s podsvícením budíku a všeho ostatního v autě. Takže při aktivování denního svícení se o nic nestaráš. Jen jezdíš a a uto si svítí samo.
To jsou všechno závady, které nastaly v době tvého užívání. Protože se jednalo o použité auto, tak podle mě nemáš šanci. Ale uvidíš třeba se někdo najde, kdo Ti poradí lépe.
Gabriel nechci Tě strašit:D http://sumpersky.denik.cz/zpravy_region/v-jeseniku-byl-opet-rekordni-mraz-minus-stupne.html Teplé oblečení sebou. Ale neboj chvilku vám bude zima, ale pak si zvyknete.