Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. gronholmm

    Křižovatka - situace

    Stife:
  2. gronholmm

    Křižovatka - situace

    Do levýho se nedostaneš, protože od nás (červená) jsou dva pruhy který zatáčej dolů, takže bych je ohrozil. Já právě nevím jestli jsem už na hlavní, nebo ještě ne
  3. gronholmm

    Křižovatka - situace

    Trošku se přidám. Teď jsem taky málem boural, asi bych byl na vinně já, ale chci to mít potvrzené. červený jsem já. Jsou tam semafory, takže já vyjedu na zelenou, zařadím se na hlavní silnici, ale v tu chvíli je \"připojovací pruh\" pro ty co jedou v z druhé strany (modrá barva, ale bez semaforů. Musím dávat přednost já nebo on?
  4. gronholmm

    Wifi Router

    Pánové ani nechtějte vědět co jsem vystudoval Jinak stále přemýšlím mezi TP link a tím co napsal Hurvajz, ale pro TP hraje plus to že je levnější a že se prodává skoro všude
    • 28
  5. gronholmm

    Wifi Router

    Může mi někdo fundovaný vysvětlit rozdíl třeba mezi TP-linkem a tím WELLem co mi teď poslal Hurvajz?
    • 28
  6. gronholmm

    Wifi Router

    Kurt - v pohodě Co se týče zvyšování rychlostí, koupím za 500 a když nebude vyhovovat třeba za rok tak se proletí do koše. 500,- není taková pálka aby mě to zruinovalo. Ale moc děkuju za rady. Myslím že to vypadá na ten TP-link negrbob: děkuji za nabídku, zainvestuju do fungla BTW: Kurte a ostatní, sorry jestli předchozí příspěvek vám přišel nějaký vyčítavý. Jen je toho na mě v práci nějak moc a jsem nějaký nervní :D [upravil dne 4/5/12 13:59 od gronholmm]
    • 28
  7. gronholmm

    Wifi Router

    Myslím že se to tu zvrhlo v to jak mám velký byt.... Co se týče rychlosti tak bych měl mít 15Mbps, takže těch 100 Mb neřešte
    • 28
  8. gronholmm

    Wifi Router

    Vítek určitě je to menší. Je to nejlevnější co nabízejí, potřebuji to pouze na připojení kvůli práci, a zábava jen občas. Ale myslel jsem třeba který máte osvědčený Marcel: nad tím jsem přemýšlel Děkuji
    • 28
  9. gronholmm

    Wifi Router

    Marcel - já sem v tomhle úplný amateuer A neštvi ty máš zase vlákno o pavoukovi
    • 28
  10. Tak už i tady to odpaním svým příspěvkem Měl byh prosbu. Mají mi tahat Internet optickým kabelem, a chci si potom v bytě rozvést Wifi, tak jestli by jste mi mohli doporučit nějaký Wifi router? Potřebuju na to připojit noťas a mobil. Velikost bytu je ode zdi ke zdi do cca 6m Děkuju
    • 28
  11. gronholmm

    Sterace

    Nejezdíš do myčky?
    • 11
  12. Vvitty: je mi to jasný.. Ale zase kdybych vzal Fialku zase na Kokořín a za mnou jel ještě Jimmy, tak by i ten poslední stíhal :D
  13. gronholmm

    Hasící přístroj

    Kapsy jsou už narvaný A tam je to takový divný. Ve Fáčku jsem to dostal na místo které je vedle tlumiče
    • 26
  14. Drátěným kartáčem a Savem
    • 8
  15. Vozíte někdo ve 406tý hasící přístroj - pokud jo, kde jste ho umístili, tak aby nepřekážel, nebyl moc vidět ale byl zároveň po ruce? Ve Fialce jsem na něj našel místo že to vypadalo že ho tam soudruzi udělali právě na hasičák
    • 26
  16. Aneb chlapské myšlení
    • 8
  17. Jakou cihlu? :D:D Jinak já taky nejsem s Bosalem spokojenej. Kupoval jsem tátovi novej na O1 a není to úplně ono
  18. Vvitty - já když jel poprvé na kokořín, tak mi nepřišlo že by Pata se Scratchem museli jezdit na hraně předpisů :D:D:papa [upravil dne 2/5/12 13:49 od gronholmm]
  19. Ještě dotaz, doporučovali by jste výfuk/ KAT Walker nebo Bosal?
  20. Už jsou domluvený Coraily 15tky A ještě půjdou do barvy zrcátka a přemýšlím nad klikama
  21. Tady další foto mazla
  22. Tak autíčko mi dělá jen samou radost. I spotřeba začíná klesat tak jak by měla. Nyní mám na plnou najeto přes 950km a ještě nesvítí hladový očko Začínám si jízdu touhle Lodí užívat čím dál víc
  23. gronholmm

    Prosba pro brňáky.

    Sežeň Vin a není co řešit
  24. Nechcete někdo jet na letošní Helicotershow 2012 která se opět koná v Hradci Králové? Je to super podívaná i z toho důvodu že se jí účastní profíci z řad pilotů Záchranných služeb, policie a armády ČR http://helicoptershow.cz/index.php
    • 8
  25. Kuju, já si to myslel, ale chtěl jsem to mít potvrzené
×
×
  • Vytvořit...