Trošku se přidám. Teď jsem taky málem boural, asi bych byl na vinně já, ale chci to mít potvrzené.
červený jsem já. Jsou tam semafory, takže já vyjedu na zelenou, zařadím se na hlavní silnici, ale v tu chvíli je \"připojovací pruh\" pro ty co jedou v z druhé strany (modrá barva, ale bez semaforů. Musím dávat přednost já nebo on?