Tak už jsou objednaný nový papuče -snad brzo přijdou.
Jinak zase jsem zkoumal auto. kryty zrcátek se mi dolů dostat nepodařilo, ale konečně jsem zjistil jak se vyndavá ten vnitřek popelníku - úžasný systém, hrál jsem si s tím asi deset minut Akorát jsem si všiml. K čemu v tom popelníku slouží ten červený průhledný plast - má tam být světýlko?