Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. Jj, vzhledem k tomu že mi nejdou rezebrat, tak už budu shánět Jinak byli provedeny ještě 2 úpravy
  2. Pneumatiky
  3. Novinky Kdo pozná? BTW: stosun - chceš stále vyměnit ty plechy? Jsou k mání
  4. Výmluvy :D:D
  5. RH nesměj se Jinak včera tankováno a spočítana spotřeba - a jde dolů - 6,4l/100 takže jsem velice spokojen (a to sem ho rozhodně nešetřil)
  6. Pe.tr - tohle je potom boj mezi právniky KOOPky a právníky pojišťovny a tam už skutečně záleží na stavu vozu. Ale určitě vám nikdo nezaručí že to dostanete - už aby to zrušily, máme s tím jen práci navíc
    • 38
  7. Nenech se vysmát.. Argument pojišťovny je bohužel ten, že toto je verdikt ústavního soudu k jednomu KONKRÉTNÍMU připadu. Poté bylo u jiného případu rozhodnutí ÚS který amortizaci pojištovny uznal jako oprávněnou. Je to kus od kusu. Pokud skutečně bude udržované servisované auto které by mělo spadat pod korekci (amortizace se už nepoužívá - správně je to korekce nákladů na materiál) tak likvidátor má možnost požádat o upuštění korekce apokud má pádné důvody tak pojišťovna nekrátí
    • 38
  8. gronholmm

    Jaká je to barva

    OK - ale víš co je zajímavý - že to nepopletli na evidenci - ono to má zelenou i ve VINu podle výrobce
    • 20
  9. gronholmm

    Jaká je to barva

    Máme tu vítěze
    • 20
  10. gronholmm

    Jaká je to barva

    To 3M není podle folie, nesouvisí to s tím, prostě jsem něco natukal do klávesnice
    • 20
  11. gronholmm

    Jaká je to barva

    Kdo to uhádne je borec
    • 20
  12. Tak jsem se v práci dostal k tomuhle autu. Můžete mi někdo říct o jakou barvu se jedná? [upravil dne 10/5/12 14:35 od gronholmm]
    • 20
  13. Hurvajz, a na co se ptám? Jestli to není třeba označení nějaký výbavy nebo edice
  14. Už se mě na to pár lidí ptalo. Má něco tahle nálepka společného s Peugeotem?
  15. gronholmm

    parkujesjakzmrd.cz

    nebyl to Fusion?
  16. Koukal jsem a není tam, ale je možný že to D-N nezapojoval když měl sundanou komplet palubku
  17. gronholmm

    Křižovatka - situace

    Já se hádat nebudu protože jsem z týhle situace zblblej Takže mám kameru a pojedu, kdyžtak Vám sem dám natočenou bouračku :D Děkuji [upravil dne 9/5/12 12:02 od gronholmm]
  18. Celý popelník už jsem taky vyndal - když jsem ho potřeboval vysypat Jsem si říkal že to je nějaký blbý systém :D Ale žádnej kábl tam není A je to v tom tom popelníku vypálený
  19. Mě to nesvítí :(
  20. Tak už jsou objednaný nový papuče -snad brzo přijdou. Jinak zase jsem zkoumal auto. kryty zrcátek se mi dolů dostat nepodařilo, ale konečně jsem zjistil jak se vyndavá ten vnitřek popelníku - úžasný systém, hrál jsem si s tím asi deset minut Akorát jsem si všiml. K čemu v tom popelníku slouží ten červený průhledný plast - má tam být světýlko?
  21. gronholmm

    Křižovatka - situace

    Tak nějak tu vznikl chaos Mám teda v mé situaci přednost já nebo ten co přijíždí z druhé strany
  22. byl snad někde u těch baterek. podívej se jestli jste ho neotocili
    • 6
  23. není tam náhodou mechanický odpojovač baterky?
    • 6
  24. gronholmm

    Křižovatka - situace

    Zajímavé
×
×
  • Vytvořit...