Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. gronholmm

    Bouřka tento víkend

    A nevšiml jsi si jak vypadali auto po těch kroupech? Vw zprávách o tom moc nemluvili
  2. gronholmm

    Bouřka tento víkend

    Koblihu a u vás teda ani ťuk?
  3. gronholmm

    Bouřka tento víkend

    Charlie: Já psal Jihočeši :aut
  4. Tak klubáci - jihočeši, jak jste dopadli po včerejších bouřkách, jsou velký škody na autech, nebo to na autech moc škod nezanechalo? Děkuju za postřehy, jsem zvědavej jak to zítra bude vypadat na registracích [upravil dne 5/8/12 21:12 od gronholmm]
  5. gronholmm

    Potkal jsem klubáka...

    Já to nebyl já mám 2SF
  6. Například návěs nebo korba dalšího kamionu?
    • 8
  7. Ale jinak je to fakt brutální
    • 8
  8. Barvičky 96 A to sem myslel že vidím dobře:mad:
  9. gronholmm

    Další výchovná poradna předsedy

    Tady a spravedlivé rozhodnutí? Bůhví jestli nemá někoho známého v té komisi.... [upravil dne 3/8/12 09:37 od gronholmm]
  10. gronholmm

    kroupy

    snad tu škodu nemám já Napiš číslo PU
  11. gronholmm

    Kolo Škoda - pokračování

    Bůh ví, co mi rozpočty přinesou Jinak to AEZ jsem vyplatil ve výši 3000,-
  12. gronholmm

    Kolo Škoda - pokračování

    Stife: Toho sem se bál Asi budu muset hledat další auto-fóra abych ty dotazy rovnoměrně rozdělil
  13. gronholmm

    Kolo Škoda - pokračování

    Já bych tohle pomalu nazval jako \"Urban Legends\". Znáte někdo někoho nebo jste se sami setkali že by vám tohle pojišťovna někdy řekla?
  14. gronholmm

    Kolo Škoda - pokračování

    To mě nějak netrápí
  15. gronholmm

    Kolo Škoda - pokračování

    Jo sorry Je to Chevrolet Lacetti, 1,4 benzín 70kw V TP povolený 6jx15 ET44 / 195/65 R15 Na autě 195/55 R15
  16. gronholmm

    Kolo Škoda - pokračování

    Hmm a jako vždy zase bojuju s roztečí šroubů a ET
  17. gronholmm

    Kolo Škoda - pokračování

    že je to AEZ sem poznal Ale potřebuju jak dál Hlavně není stříbrný ale lehce do černa
  18. gronholmm

    Kolo Škoda - pokračování

    A kdo uhádne auto tak má metál :D
  19. gronholmm

    Kolo Škoda - pokračování

    Tak tady je kluk ušatý :papa
  20. gronholmm

    Kolo Škoda - pokračování

    Tak mám další, ale už je mi to trapný Jste ochotný mi s tím zase pomoc?
  21. gronholmm

    GPS moja pozicia

    Musíš najít trekbuddy který bude končit koncovkou .cab
  22. gronholmm

    Policejní horna

    shwaara: Máš SZ
    • 19
  23. gronholmm

    Policejní horna

    No a tu sehnat nemůžu. Chce to čistej zvuk
    • 19
  24. gronholmm

    Policejní horna

    No ty ceny Já bych chtěl jen tu hornu, normální další zvuky sirény nepotřebuju
    • 19
  25. gronholmm

    Policejní horna

    To jest? Já teď nevím přesně
    • 19
×
×
  • Vytvořit...