Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. A vy si myslíte že ty technici jsou úplně blbý? Když se to likvidátorovi nebude líbit tak na to auto pošle detektivy
    • 25
  2. Já ji teda pustím, ale půjdu s ní a budu jí tam hlídat :aut:D:D:D
    • 96
  3. Lubk0 - a jak to udělá? A když si to napsal veřejně?
    • 25
  4. jj, nejhorší možnost jak řešit opravu je řešit to přes ty nehodový služby. Pojištovna zaplatí jen něco málo a zbytek jde na toho kdo je poškozenej
    • 25
  5. jj u vyší kubatury se očekává vetší výdrž motoru, takže se technická hodnota vozu zvyšuje
    • 25
  6. Nikam nepůjde ještě mi jí zkazíte :D:aut
    • 96
  7. On neměl TP? Tohle si vždy ověřuju dle VTP
    • 25
  8. Do měsíce? To by hodně nadával. Když se zadaří tak do týdne - čtrnáctidní by to měl mít doma
    • 25
  9. Charlie - ale na opravu v autorizáku to nestačí Pokud bude chtít mít hotovo, tak pokud pouze lak a oprava tak bych jel do servisu a nechal to udělat na fakturu
    • 25
  10. Ok, normálně zavolej na Generalli. Nech si udělat prohlídku technikem a pokud ti napíše pouze práci a lakování, tak můžeš nakonec i do autorizáku. Pokud bude něco na výměnu, tka potom asi rozpočet. A co se týče rychlosti, tak teď by to mělo jít rychle. V uvozovkách teď na likvidaci není co dělat :papa
    • 25
  11. Tak autorizák padá - tam bude korekce. Asi bych zkusil rozpočet Ještě se podívej, jestli nemáš prohlou podlahu. Nevím teď jestli má 607ma rezervu, ale pokud jo, tak jí vyndej a podívej se jestli není promáčklá.
    • 25
  12. Rok výroby a kolik má najeto?
    • 25
  13. Já sem spokojenej :D Bylo to zajímavý, ale musel jsem zbourat jeden kužel než sem přišel na to jak to vypnout
    • 73
  14. Aha, ty o koze a já o voze. Předek ok, ale mě jde o zadní světla
    • 60
  15. Asi jsem už blbej furt to nechápu Já prostě jak vzadu nesvítí tak ho nevidím
    • 60
  16. Vítek - trošku nesouhlasím. To s tou spotřebou je dle mýho blbost.. To je šetření paliva na nesprávném místě - to raději ať si odpustěj displeje jak kráva, různý kamery, zesilovače apod A to s tím přehlédnutím teda stále nechápu
    • 60
  17. Tak se to tu pěkně rozjíždí, tak taky přispěju: Jako vrchol blbosti považuji originální denní svícení styl VW a Schade, kde také svítí jen předek a zadek nikoli. Za ty léta je člověk zvyklý na to že auto detekuji podle světel. Kolikrát jsem málem přehlídl auto který nesvítí A co se týče svícení mlhovkama. V noci je to výtečná věc, a musím říct že je mi líto řidičů co vyjedou proti mě. Protože ztlumím dálkový a než najdu ovládání mlhovek, tak projede kolem mě
    • 60
  18. Jedna PU za 16000,- jinak nic A je to skutečně český původ
    • 16
  19. Kajvet - zjisti VIN.
    • 16
  20. gronholmm

    Přišel sem o auto

    S directem má problémy i sama ČP, takže i s advokátem to nebudeš mít jednoduché
    • 66
  21. gronholmm

    Neznamy plast z interieru

    Jak to tu tak čtu - nepatří to do jiného vozidla? :D
    • 14
  22. gronholmm

    Přišel sem o auto

    V pohodě
    • 66
  23. gronholmm

    Přišel sem o auto

    • 66
  24. Teď jsem to sem chtěl dát - zaplaťpánbůh za ty dary
    • 7
×
×
  • Vytvořit...