Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    1.5D nebo 1.1

    1.5 D si kupují převážně lidé,kteří se dostanou k naftě poslední 1.1 benz. mají 44kw a na šouračky po městě a okolí super
    • 58
  2. ozzy56

    řemen a náklon

    1-řemen příslušenství pohání příslušenství motoru--alternátor, klimakompresor, čerpadlo serva v případě hydraulického posilovače, na některých motorech i čerpadlo chladící kapaliny...,je to buď klínový řemen, nebo u novějších aut drážkový řemen 2-zajeď na kontrolu tlumičů a podle výsledku testu vyměń tlumiče
  3. zdá se mi, že ten přípoj je ulomený a zůstal v té hadičce:(
    • 16
  4. ozzy56

    Spojka

    jinak seřízení je jednoduché--tou matkou na lanku na fotce točíš tak, aby pedál spojky měl nahoře cca 1-2 cm volný (mrtvý) chod, potom musíš cítit ztvrdnutí pedálu--to spojka začíná vypínat matku při provozu auta vlastně jen povoluješ, ježděním se ten volný chod pedálu stále zmenšuje...
  5. ozzy56

    Zadní náprava

    na brzdě nejde rozpojit šroubení trubka-hadice?, pak povol na válečku, nebo to šroubení podlož větším kladivem a oklepej ho kladívkem, nebo trubku u šroubení ulom a kombinačkama zahni, abys ji utěsnil...,pak dej šroubení do svěráku a tam ho povolíš, trubku dáš pak novou jestli se šrouby opravdu protáčejí, tak je v nejhorším uřež flexou a pak dáš nové, ale obvykle jdou normal povolit [upravil dne 25/11/10 15:41 ozzy56] [upravil dne 25/11/10 15:55 ozzy56]
  6. ozzy56

    spojka

    spojka se u tvého auta nedá seřizovat, může být zavzdušněná--odvzdušnit, bere skoro všem nahoře,není to chyba pokud neprokluzuje, pokud klouže vyměnit spojku
  7. hlavně provoz majitelky toho ,,motoru\'\' je strašně drahý
  8. ozzy56

    Co mate proti mladým?

    proti mladým nemám naprosto nic, naopak se cítím lépe v jejich kolektivu, zvláště ženském ale když si chce někdo udělat repliku auta podle filmu, tak končím, zatím jsem nereagoval na tvé dotazy a počkám si na pokračování
    • 46
  9. ozzy56

    dotaz na servisaka v Peugeot

    zaprvé nejsem servisák peugeot výměna řemenu je normovaná (ceníková)práce--za práci tolik a tolik plus materiál...,takže pevná cena může se stát, že při práci mechanik zjistí nestardandní věc, jako např. sjetý šestihran šroubu a tato práce s odstraněním vadného šroubu se počítá časově, tzn. po konzultaci s příjímacím technikem se určí k demontáži vadného šroubu dejme tomu jedna hodina a tuto hodinu zaplatíš k ceně stanovené ceníkem za výměnu řemenu... [upravil dne 24/11/10 15:56 ozzy56]
  10. neber nic--většinou se po.ere zrovna to,co doma nemáš a cena všech dílů na tato auta půjde jen dolů... až budeš potřebovat nějaký díl, pak si vybereš cenu a koupíš
    • 6
  11. ozzy56

    hdi 406

    turbo nezapíná (nemá žádný spínač,který by ho sepnul), ale u motoru 2.0 HDi,který má max. točivý moment při 1750 otáčkách musí již turbo dávat plný plnící tlak
    • 35
  12. ozzy56

    306,1,9 D spojka

    taky jsem to dělal sám na zemi v garáži, ale naposled, už na to nemám, příště jedině ve dvou
  13. ozzy56

    přetočený tachometr

    asi se budeš divit, ale nehřeje:P.... ba naopak - mě to vytáčí.. ikdyž je fakt, že když mě brácha uklidňoval, že měl auto taky stočený, tak mi to (jeho stočení) nevadilo a neprudilo.. když chceš být vytočená, buď vytočená --ale to je tak všechno, co s tím uděláš
    • 29
  14. ozzy56

    Priemer stredovej diery na disku

    pravítko nepotřebuješ--na každém disku je vyraženo, nebo je nálitek se všemi rozměry disku...,takže Peugeot/Citroen má při čtyřdírovém disku rozteč 4krát 108 a stř. díru 65mm--na to se můžeš spolehnout
  15. ozzy56

    Pásy

    podívej se, zda někde nedřou, jinak u staršího auta bude unavená pružina--musí se jim k navinutí trochu pomáhat rukou:(
  16. ozzy56

    Gude pneumaticky utahovak.

    myslím, že pro normálního majitele auta, který si semtam něco opraví sám, je to zbytečná investice
  17. ozzy56

    přetočený tachometr

    mělo by tě hřát povědomí, že nejsi sama...,tady se tak prodává většina aut
    • 29
  18. ozzy56

    Priemer stredovej diery na disku

    příště napiš jasně na jaký typ pežotu se ptáš jinak 106ka při třídírovém disku má středovou díru 55mm a rozteč 3krát 98, čtyřdírový disk má stř. díru 65mm a rozteč 4krát 108 důležitý je i rozměr ET [upravil dne 22/11/10 19:44 ozzy56]
  19. ozzy56

    Ako poznám GTI-čko

    podle dokladů k vozu
    • 9
  20. ozzy56

    malá emulze ve fridexu

    olej se do vody může dostat jen přes vadné těsnění pod hlavou, nebo prasklou hlavou ...,takže at sleduje tu vodu i stav oleje v motoru
    • 9
  21. ozzy56

    hdi 406

    do provozní teploty (studený motor) max. cca 2200 otáček, při zahřátí mezi cca 1700-3000 otáček, diesel všeobecně není motor k honění v otáčkách s lehkou nohou se dá jet i s nižšími otáčkami, naopak při předjíždění krátkodobě i 3500 ot.
    • 35
  22. ozzy56

    olej 4L

    peugeot09 napsal jsem jen svůj názor, olejů jsem se v práci něco naměnil a nikdy přitom nestartoval motor...,nechám si ale delší čas na vykapání oleje z vany--u svého auta i přes noc (auto v garáži) ty máš samozřejmě právo měnit olej způsobem,jaký uznáš za vhodný
    • 15
  23. ozzy56

    Pomáhat a chránit

    je mezi nima stejný vzorek populace, jako kdekoli jinde--všude jsou pitomci a slušní,rozumní lidé,jen jsou u sboru tak nějak více vidět...
    • 42
  24. ozzy56

    olej 4L

    nevím, zda to startování motoru s vypuštěným olejem má smysl...,radši bych použil třeba něco na proplach motoru--ono nějakou sekundu trvá, než čerpadlo pak natlačí olej do všech mazacích míst
    • 15
  25. zkus prostříknout Kontaktolem konektor rychloměru na převodovce (diferáku)
    • 6
×
×
  • Vytvořit...