na brzdě nejde rozpojit šroubení trubka-hadice?, pak povol na válečku, nebo to šroubení podlož větším kladivem a oklepej ho kladívkem, nebo trubku u šroubení ulom a kombinačkama zahni, abys ji utěsnil...,pak dej šroubení do svěráku a tam ho povolíš, trubku dáš pak novou
jestli se šrouby opravdu protáčejí, tak je v nejhorším uřež flexou a pak dáš nové, ale obvykle jdou normal povolit
[upravil dne 25/11/10 15:41 ozzy56]
[upravil dne 25/11/10 15:55 ozzy56]