Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 915
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Startovanie baterka.. alebo...

    tak to dopadlo, jak jsem tušil , zkus jěště změřit, kolik proudu odebírá el. soustava auta po vypnutí klíčku
  2. kup nový blinkr a příjdeš na to sám, z boku zatlačíš slabým šroubovákem...
  3. ozzy56

    Umývačka riadu

    dobrá umyvačka riadu má do 25let, 5prsa--umí víc,než jen mytí nádobí
  4. ozzy56

    Torzka

    je jich více průměrů, kdybys napsal aspon motor nebo spíše VIN--ze stejných motorů by pasovat měla
  5. ozzy56

    Liverpool na Spartě

    tak kolik??? sparta:liverpool 0:2 za mě
  6. jojo, je to citroen, taky mi to došlo...,ale 806ka v té motorizaci má čerpadlo shora v nádrži, asi budeš muset odhrnout koberec vzadu, víc asi neporadím
  7. píše mi to VIN neplatný
  8. dej VIN auta, podívám se na servisbox jak je to s tím čerpadlem
  9. když zapneš klíček do druhé polohy, tak by někdo druhý s uchem u nádrže měl to čerpadlo slyšet...,ještě zkus pod kapotou bys měl mít takový červený spínač--právě on vypíná čerpadlo v případě velkého otřesu auta--zkus ho zatlačit
  10. ozzy56

    Tiché, kvalitné letné pneu

    budou mít snad nižší valivý odpor než srovnatelné pneu, ale když má řidič pravou nohu kopyto, nepomůže nic
  11. 806ku neznám, ale čerpadla bývají shora, pod zadním sedadlem (2řada) bývá plast. víčko a pod ním je nádrž a v ní čerpadlo
  12. ozzy56

    převodovka

    tak to byl asi ten motor
    • 7
  13. víš stopro, že konektor je od spínače?, taky myslím,že by tam měla být klema,aby to jelo... už jsem viděl pod kapotou nezapojený spínač a na jeho konektor zapojený tajný spínač v kabině proti zlodějům
  14. ozzy56

    převodovka

    demontuj airbox a nahoře na převodovce je tzv. ,,oddech\'\'--je na něm plast. víčko, tak třeba tudy, nebo taky nahoře je spínač zpátečky, tak ho vyšroubuj a tudy
    • 7
  15. ozzy56

    zadní bubny

    nemusí to být obložení, ale třeba pružina, pojistka pakny...,rozhodil bych to
  16. ozzy56

    umístění vin v autě

    jedno pod čel. sklem, jedno na přední příčce--přinýtovaný štítek
  17. ozzy56

    Netesnosti Peugeot 106 1,6 16V

    tys objednal gufera a nevíš kde to teče?? máš 16Ventil, tak dvě na vačky a jedno dole na kliku
  18. ozzy56

    zadní bubny

    bubny jdou stáhnou ručně, ale když se tam šprajclo obložení, tak jedině stahovák...,ale když to dopředu jde volně, tak by i stáhnout mohlo jít rukou:myslim [upravil dne 17/2/11 17:36 ozzy56]
  19. když budeš dávat nové pružiny--tak obě, když seženeš starší, stačí jedna klucííí tady prodávají auta na díly, dej inzerát,on se někdo ozve...,to ložisko kup nové,stojí cca 800kč
  20. to bude ono
  21. ozzy56

    Startovanie baterka.. alebo...

    když starter točí motorem, není vadný pastorek ani věnec, bude vadné nějaké čidlo na motoru, které dává špatnou infirmaci řídící jednotce motoru, zkus diagnostiku
  22. ty tlumiče jsou taky na výměnu, nejlepší by bylo vyměnit všechny silentbloky motoru najednou... silentbloky třeba Febi, tlumiče Sachs,ramena Moog,Febi,Delphi...
  23. většinou se nemění horní uložení tlumiče--bývá dobré, mění se jen ložisko (to ploché)...,tlumiče se mění jen v případě, že z nich teče olej,nebo tlumení není v toleranci (zjistí na testu tlumičů), pružiny taky není třeba měnit, pokud nejsou unavené, vyžrané od rezi atd., těžko říct který silentblok--začíná se spodním (pod motorem-akcelerační), ten má velký vliv na tuhost uložení agregátu v karoserii, když to nepomůže, tak hlavní silentblok u rozvodů, potom na převodovce...
  24. ozzy56

    Demontáž startéru

    doporučím kvalitní nářadí, torxama nebo imbusama od vietnamců to jde dost špatně...
  25. tak potom horní uložení tlumiče-ložisko?
×
×
  • Vytvořit...