většinou se nemění horní uložení tlumiče--bývá dobré, mění se jen ložisko (to ploché)...,tlumiče se mění jen v případě, že z nich teče olej,nebo tlumení není v toleranci (zjistí na testu tlumičů), pružiny taky není třeba měnit, pokud nejsou unavené, vyžrané od rezi atd.,
těžko říct který silentblok--začíná se spodním (pod motorem-akcelerační), ten má velký vliv na tuhost uložení agregátu v karoserii, když to nepomůže, tak hlavní silentblok u rozvodů, potom na převodovce...