Kamarád prodává Hondu Civic (byl tu i inzerát) a tento rok,s těma kilometrama a výbavou se prodává tak okolo 160-190tisíc. Volal mu někdo z Prahy že o to má zájem za jeho požadovanou sumu,ale až za měsíc.Pak mu volal že se pro auto nedostane,jestli by mu ho dovezl.Ujišťoval ho že to není bazar asi 10x,ale pak si dali spicha v AutoEsa:roll Potom to projel,začal pinadat na věci které normálně fungovali a nakonec to nechal dát na diagnostiku,že prý tam nejsou Airbagy a bylo to bourané (bylo,ale vše opraveno v Hondě a pouze nárazník a světlo) a že mu za to dají 80tisíc (za auto z roku 2006 prosinec v plné palbě a najetýma 50tis) Poslal je do prdele:D