Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. Vždycky když jsme kupovali-prodávali auto,tak bylo přímo ve smlouvě napsáno že na auto se nevztahuje žádná exekuce,leasing....nemá to tam taky zapsané? Leda odstoupit za zamlčení údajů,dá se říct že prodal auto které není jeho:myslim
  2. To mi povídej:fnukdnes budu asi kitovat kapotku:mrk To zase bude nálož,a to jsem říkal že kit už nechci nikdy ani vidět:D Ale když už smrdí sklep barvou a ředidlem tak kit se tam kitovací odér ztratí:D Horší budou nárazníky,do těch se mi nechce....
  3. 309GT

    brzdy?!

    Já měl právě posilovač,novej stojí paletu a starej je risk,tak se vyměnilo to těsnění a paráda,jako novej (ono na něm nic jinýho skoro ani není) Tak hodně zdaru;)
  4. Paráda!Co zvuk? Z touhle látkou jsem si taky užil:D Když se s ní naučíš,potáhneš s ní i špendlíkovou hlavičku:D
  5. Díky:mad: Ještě nějaký šlupky a už jen čekat až sleze sníh:D
  6. 309GT

    brzdy?!

    Mě to dělalo taky,nakonec stačilo koupit v Kelly tu opravnou sadu na brzdovej válec,stojí pár korun,ale pak zase musíš znova odvzdušnit a podobně....ale za zkoušku by to stálo.Ale nejdřív projdi hadice a vedení,třeba je to jen nějaká prkotina;)
  7. Díky všem;) Jiří106xs : já se jich bál jako čert kříže,to jedno bylo kopnutý v 90km\\h přez obrubák,ale nakonec v pohodě,kvalita těch kol se potvrdila.Ale na 106ce by byli peckovní
  8. Díky,jj je to dělaný ve sklepě,prach na tom není,ale na jednom místě mi kápnul lak,snad to půjde zbrousit:myslim
  9. 309GT

    MHS a jeho 307 Hdi- PRODÁNO

    Spíš si našetři a počkej,za ty peníze koupíš navoněný mlíka:papa
  10. 309GT

    Přečalounění sedaček

    Když bude chtít 20k za introš,je z hodně levného kraje,vezmi si že 10k zahučí do materiálů Taky záleží jak to ve finále vypadá,zprasit to umim taky a za cenu matroše,chceš?:D:D
  11. -II-
  12. Perleť
  13. Tak kolečka mám už hotová,už na ně doslova (krom pneuservisu) kašlu,mám jich plný zuby:D Po laku ale docela prokoukli,doufám že je někde neodrbu až vyjedu:D:D:D
  14. 309GT

    Máte jí rádi?

    Taky jí moc nemusím,né že by mi vadila,ale radši když jí nevidím a neslyším:D Navíc F1 neposlouchám vůbec...
  15. Tak,dnes se budou dokončovat kola,koupil jsem černou perleť (magická černá co se dává na Octavii I) a lak,tak budu lakovat a lakovat a pak čistit...možná ještě jednou přeleštím límečky a můžu zase dělat něco jiného:ticho
  16. 309GT

    LCD nebo Plazma

    Mám plazmu od Samsungu a spokojenost:super
  17. 309GT

    jak se vám líbí tahle 307 ?

    Pěkná ale ty zadní světla ne,lepší origo
  18. 309GT

    Clarion CX609E s BT

    Clarion - nebudeš litovat;)
  19. 309GT

    jak se vám líbí tahle 307 ?

    kde je foto:D
  20. 309GT

    praktiky autobazaru

    Kamarád prodává Hondu Civic (byl tu i inzerát) a tento rok,s těma kilometrama a výbavou se prodává tak okolo 160-190tisíc. Volal mu někdo z Prahy že o to má zájem za jeho požadovanou sumu,ale až za měsíc.Pak mu volal že se pro auto nedostane,jestli by mu ho dovezl.Ujišťoval ho že to není bazar asi 10x,ale pak si dali spicha v AutoEsa:roll Potom to projel,začal pinadat na věci které normálně fungovali a nakonec to nechal dát na diagnostiku,že prý tam nejsou Airbagy a bylo to bourané (bylo,ale vše opraveno v Hondě a pouze nárazník a světlo) a že mu za to dají 80tisíc (za auto z roku 2006 prosinec v plné palbě a najetýma 50tis) Poslal je do prdele:D
  21. 309GT

    309 GTi16 Miami

    jj,je to strašný svinstvo...je to jako přímotop:D
  22. Krásnej kombajn:super
  23. Já ti říkal že tam žádnej cedník není:D:D:D:D Kup tyhle,bude to pecka;)
×
×
  • Vytvořit...