Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    prosim o radu ohledne alu kol

    ET záleží na šířce disku;) Jaké disky tam máš teď?
    • 8
  2. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    309GT pamatuješ? Schmidthy už mám.... :myslim:o:bojim:roll:):D:D
  3. To už tu bylo...pověsit za koule do průvanu
  4. 309GT

    Peugeot 406 uprava tapecu+new repro

    Tohle je přednější,na co by pak bylo auto bez spojky a vymláceným podvozkem;)
  5. 309GT

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    TC nejedu:D Ale jestli někdo zajedete na Vysoké Mýto a Relax Pardubice tak se asi uvidíme (v Pardubkách určitě )
  6. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    Když jsi mi řekl cenovku tak jsem se posadil na prdel:D:D To o víkendu prochlastám:D:D:D Už aby byli na autě
  7. Kokoti:bojim Ale dobře jim tak,za blbost se platí
  8. 309GT

    15 kola s et 15 na 206 lze nelze ??

    Jo,půjde to ,ale asi budeu zároveň s lemama.Když jsem kupoval první kola,tak je měl kučina na 206ce,bylo to 7x15 ET15 a v klidu....záleží na šířce disku,pneu a profilu pneu,stejně tak na tom jestli je auto O.K
  9. 309GT

    306GTi-6 by Béďa

    Už se těšim až budou na autě
  10. 309GT

    virtual tuning

    Myslím že by to nebyla nějaká extra pálka,sehnat jeden rozmlácenej nárazník a pak někoho se svářečkou na plasty a půl práce hotovo....nejdražší by byl lak,ale jestli se nepletu ty chceš stejně lakovat,že?
  11. 309GT

    nárazníky na 406

    cus mohl bysi mi poslat vice fotek ty 406 combi? na muj meil? 2stoun@seznam.cz diky moc Čau,víc jich nemám,bohužel
  12. proč myslíš? Nesmí být,nemá požadovanou velikost,reflexní znaky,stejné písmo....pak se to bere jako když by jsi jí neměl a je za to flastr jako prase....
  13. To je pak ještě větší průser:bojim
  14. 309GT

    stříbrná barva na plastu

    Nebo koupit interiérovou fólii;)
  15. Myslim že v našich případech by to bylo úplně jedno:D
  16. Gratuluju k vítězství Ať už se nic takového nevrátí
  17. SPZ tam nedávej,zhnusí to každý auto:D Dej jí za okno;)
  18. Že bych přijel na kukaň?
  19. 309GT

    309 GTi16 Miami

    Proti gustu.....dál to znáš Hlavně to moc nepřežeň Já si dneska zadal taky nechal nařezat samolepky:P
  20. 309GT

    Lidskej nevkus

    Faleš duplex:D:D Jinak ta Laguna není špatná,nějaký 17\"-18\" kola a je to kombajn
  21. 309GT

    309 GTi16 Miami

    Ta nálepka na masce je parádní ale na blatníkách a na kufru už se mi moc nelíbí,škoda že ta na kufru nekopíruje přesně ten sklon....
×
×
  • Vytvořit...