Jo,půjde to ,ale asi budeu zároveň s lemama.Když jsem kupoval první kola,tak je měl kučina na 206ce,bylo to 7x15 ET15 a v klidu....záleží na šířce disku,pneu a profilu pneu,stejně tak na tom jestli je auto O.K
Myslím že by to nebyla nějaká extra pálka,sehnat jeden rozmlácenej nárazník a pak někoho se svářečkou na plasty a půl práce hotovo....nejdražší by byl lak,ale jestli se nepletu ty chceš stejně lakovat,že?
proč myslíš?
Nesmí být,nemá požadovanou velikost,reflexní znaky,stejné písmo....pak se to bere jako když by jsi jí neměl a je za to flastr jako prase....