Tak po dlouhém přemýšlení (dost to bolelo:D) jsem došel k názoru,že už to nemá cenu.Teď ještě bude auto fungovat tak do listopadu a pak půjde do barevných kovů.Proto se ptám zda by byl zájem o nějaké díly z mého vozu jako například:
Přední GTi nárazník - zahlazený viz foto v tomto vlákně,ale bude potřebovat překytovat,na pár místech kit praskl po srážce se zajícem a pár škrtancích.Jinak O.K a plast je v pořádku!Včetně lízátka Laguna I
Sedačky SX - Řidičova je malinko prosezená a má porušené boční vedení na sedáku od nastupování.Ale nic drastického a nikde nejsou potrhané ani propálené!Čisté,udržované...
GTI křídlo pátých dveří - Originál Peugeot,nepoškozené,super stav!
Světla - přední i zadní,možno i blinkry
Přední maska - Zahlazená viz foto v tomto vlákně
Přední sportovní tlumiče a pružiny KONI - funkční,dobrý stav,pevně snížené,nejsou tuhostně stavitelné.Původně na GTi ale pasuje i na klasiku,mě to spadlo asi o 7-8cm.Ale jen v případě nabídky,která se mi vyplatí abych to vůbec sundaval z auta a dával tam sérii,jinak půjdou s autem
A mnoho dalšího.Ale prodám jen tak abych to pak mohl ekologicky zlikvidovat.Má to i origo střešní okno a podobně
Mnoho věcí z interiéru,mám i druhou palubní desku,polstrování dveří a podobně.
Ceny smluvní,ale jak jsem už psal,jen aby se mi to vyplatilo sundavat....
PS: Možná půjdou pryč i kola - RSL Cult 7,5\" x 15\",leštěné límce (před prodejem znovu přeleštím),možno i s podložkama 1,5cm a 2cm včetně šroubů.Podložky a šrouby originál H&R