Ten superb je oblepenej aby nebylo poznat jak bude vypadat ve finále,proto to je tak divný,ale myslím že to bude docela zajímavej kombajn;)
Yetiho jsem zrovna dneska okukoval před autosalonem Škoda v Humpolci,povenku mě moc nezaujal,není to auto které bych si já osobně koupil,ale ten interiér se jim povedl,škoda že to má zase ten středovej tunel tak širokej jako Fabia II,když jsem s ní jel tak mi hrana překážela u kolena....