Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. Zajít někam na vrakoviště nebo se podívat na auta na díly,ale je zase otázka jestli nechají ten plast samotnej,pravda že to spíš prodají vcelku
  2. Hodně lidí dává ze zadního nárazníku Octavie I,na té fotce moc nevynikne....
  3. 309GT

    A co takhle Yeti?

    Ten superb je oblepenej aby nebylo poznat jak bude vypadat ve finále,proto to je tak divný,ale myslím že to bude docela zajímavej kombajn;) Yetiho jsem zrovna dneska okukoval před autosalonem Škoda v Humpolci,povenku mě moc nezaujal,není to auto které bych si já osobně koupil,ale ten interiér se jim povedl,škoda že to má zase ten středovej tunel tak širokej jako Fabia II,když jsem s ní jel tak mi hrana překážela u kolena....
    • 9
  4. Paráda! Povedlo se ti to na jedničku s hvězdičkou!
  5. 309GT

    Genzerova 306ka

    Pěkné.Jak hrajou ty JBL?Je to hodně kvalitní značka a myslím že každý výrobek stojí za to....
  6. 309GT

    Autohádanka

    Základ mi přijde jak mercedes,ale na označení si nevzpomenu
  7. Jo jo,znám,zkažený mlíko je jak blitky na sluníčku:blicismajlik
    • 36
  8. Střílet:bacha!Ale ještě že jste vyvázli v pořádku,ale škoda auta.Tak ať se to podaří rychle opravit a podojit pojišťovnu.Poslední dobou je toho fakt moc:roll
    • 68
  9. 309GT

    Zajímavá úprava kupátka

    206 má myslím menší,ale možné to je.Ale mít pod zadkem 450PS to musí bejt fakt brutus
    • 17
  10. 309GT

    Kola vs. gumy

    Záleží na tom na co auto používáš a na tom,jakej má auto krouťák.Dávat třeba 10x18\" na Fabii HTP je blbost,ale jestli to máš ne vzhled,tak je ti to pak jedno že to nejede.Ale třeba 3.0 V6 se s tím docela popere.Znát to bude,ale myslím že né nijak extrémně.Navíc to pak líp sedí a líp vypadá....ale s těma brzdama souhlasím na 1000%.....taky můj názor:D
    • 13
  11. 309GT

    Přední repro 306 - vyřešeno

    Jestli máš na mysli podložky pod reprák například do předních dveří nebo plata,tak dřevotříska.Tloušťku si uděláš podle toho,o kolik potřebuješ vystrčit reprák ven (například kvůli velké montážní hloubce reproduktoru) GrimX : Dobrá volba,někde na srazu si to pak přijde poslechlout:D
    • 21
  12. 309GT

    občas vynechá

  13. 309GT

    Zajímavá úprava kupátka

    Tak to jsou hodně hezké údaje,je to mašina! Škoda že není více aktuálního infa....
    • 17
  14. 309GT

    406 coupe v cudu

    Tak alespoň že je ve \"stejném\" stavu,až na ty drobnosti.Tak ať se to podaří dát rychle do původního stavu a ať už ti jí ty svině nechají napokoji;)
    • 47
  15. 309GT

    Ladený výfuk 309 D :)

    Myslím že stejné jak s laďákem
    • 27
  16. 309GT

    občas vynechá

    Zkus tohle
  17. 309GT

    Ladený výfuk 309 D :)

    Asi že to měl místo kocového tlumiče;)
    • 27
  18. 309GT

    Lidskej nevkus

    :xvulJak tam jdou vykrást ten trezor v tom baráku,tak tam stojí v řadě ty auta s propojenýma baterkama.Ta 309 tam stojí mezi nima,nejde přehlídnout,barvu má zelenou Kawasaki;)
  19. 309GT

    Rodinný vůz-tuning

    Pe.tr : pěkný auto!
  20. Pěkný Je to podle fotek kit se skelným vláknem,opravdu hnus:D Jestli ti to nepopraskalo když jsi dával nárazník na auto,tak už by to nemuselo dělat nic,ale uvidíš časem. Rozhodně to prokouklo;)
  21. 309GT

    Ladený výfuk 309 D :)

    Pěknej zvuk na naftu:potlesk
    • 27
  22. 309GT

    1.4 jednobodka dochne !!!

    Nevím jestli ti to dělá totéž,ale tohle teď nejspíš řešil Volvik na 306 1,4 (motor stejnej) tak to zkus a třeba to bude ono
    • 24
  23. 309GT

    jak udělat \"lízátko\"

    To je taky pravda,ale tohle je snad ještě horší
    • 10
  24. 309GT

    Lidskej nevkus

    Víme,ale to není bastl ale showcar od Ecosse a má v tom upravenej motor T16,pekelná bestie;) A už je stříbrná.... http://www.ecosse-peugeot.co.uk/show_project.asp?id=1&nav=4 [upravil dne 26/7/09 309GT]
  25. 309GT

    Lidskej nevkus

    KingSpade: Spíš 309;)
×
×
  • Vytvořit...