Tady mám foto na autě,zatím tam ještě chybí jedna věc,není to přelakované lakem ale pro představu to myslím stačí,ne?Mě se to docela líbí,na fotkách není vidět že je i trocha toho zlata ve světlech,tak že to na té rychlofotce vypadá jako rána do prázdna,na živo je to jiný.Mě se to docela líbí a asi to nějaký čas tak nechám:myslim A dneska se nejspíš pustím do světel,ale nebudu předbíhat událostem:D