Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. Tak vám sem taky něco dám,ať to tu neumře:D
  2. 309GT

    Co takhle 309 EVOLUTION ???

    milhaus : Třeba to má dělaný z laminátu,jinak tenhle bodykit dělal tuším Musketier nebo Guttmann,ale nevím jistě.
  3. 309GT

    Predni svetla 307 - pomoc s vyberem

    Přesně tak,napiš barvu auta a podradíme:D:D
  4. 309GT

    ,,saltpáka\"

    Je to o dost pohodlnější,viď?Jestli můžu poradit,kup si ještě loketní opěrku,pak je to bezvadný!
  5. 309GT

    Zastavila mě MP v Měšicích-ŠOK!

    To si myslím že by bylo ještě k horšímu:D:D:D
  6. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Nuda to rozhodně nebyla,žádné 206WRC jsem si nevšiml.Ale je fakt že jsem se zdržoval víc vevnitř a v hale kde byla Emma:myslim
  7. 309GT

    406 coupé by tom406

    Jo jo,je to na díly,ale dost OT ať to tu nezasíráme;)
  8. 309GT

    406 coupé by tom406

    Asi trochu ale nedalo mi to..... Není toto tvoje bývalá 309? http://www.peugeot-club.com/bazar/index.php?co=auta/info&id=1432&edit=info&bazar=D
  9. Tomu říkám z prdele klika!
  10. Zatím se o ní nikdo nehlásí,ani inzerát nemá,tak že v pohodě
  11. Jasný,co jinýho s tím dělat;) Teď už si jen hrát s detailama a dolaďovat:super
  12. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Přesně tak:D Navíc je u nás v ten termín pouť,tak že až přijedeme domů,bude to taky ná*er:D:D:D Jako loni,to jsem neřídil tak že jsem si užíval drinky v Brně a pak jsem se dodělal u nás na městě:D:D
  13. 309GT

    ,,saltpáka\"

    Přesně tak,já tam origo nemám.Leda koupit jinou nebo do originálu udělat větší otvor
  14. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Je tam vyhlášení Miss Autofun,tak že o holky nouze nebude:D:D:D
  15. tak se podívejte tady,je tam toho hodně a je to fakt masakr www.nimportequi.com
  16. 309GT

    ,,saltpáka\"

    Já to nikdy neměřil,ale jestli chceš,tak to nafotím z boku...ale zkracoval jsem o hodně,a nejspíš ještě zkracovat budu:D Nějak mě to začalo bavit:P
  17. 309GT

    Co takhle 309 EVOLUTION ???

    Pak se ještě dělal novej model...asi EVO II,ten byl taky pěknej.
  18. ! Plány do budoucna dobrý
  19. 309GT

    škola smyku

    To si taky říkám,ale je to v nedohlednu:D:D:D
  20. 309GT

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    To bude v autě smrad:D Jinak dobře děláš
×
×
  • Vytvořit...