Já jsem teď nedavno koukal na film Edith Piaf který režíroval Olivier Dahan,hraje tam v hlaní roli (Taxi) Marion Cottilard,Silvie Testud....ale i třeba Gerard Depardieu a malý štěk tam má i Marek Vašut nebo Vladimír Javorský.Jestli vás baví něco jako životopisné filmy nebo hudební dramata tak toto mohu vřele doporučit!!!Je to opravdu velice dobře zpracované,výkon herečky je ohromující a já osobně jsem se nemohl ani na 5minut vzdálit od obrazovky http://filmyx.cz/edith_piaf.php