Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Sobol: Škoda,tvoje auto tam bude chybět,zvlášť když jsi soutěžil v TC:( Čakom: No,ty to máš asi nejdál:D Ale snad to nějak půjde,ale asi to bude trochu složitější než loni:myslim
  2. 309GT

    306GTi-6 by Béďa

    Nevadí,koupim a uvidím:D Tak potom dej fotky po naleštění Teda jestli to kvůli lesku půjde vyfotit:D:D:D
  3. 309GT

    TV a rucni brzda

    No,zvládneš to tak maximálně poslouchat,jednou za čas (třeba na dálnici) mrknout koutkem oka,ale čumět na to za jízdy fakt ne:bojim
    • 29
  4. 309GT

    306GTi-6 by Béďa

    ! Koukám že značka Meguiars se začíná rozvíjet:D Je to kvalita,když jsem viděl co jejich výrobky dokážou tak do nich půjdu taky.To jsi kupoval v sadě nebo zvlášť? Koukal jsem že mají nějakou pastu na leštění kol a kovů (all metal polish),nemáš to taky?Chci to objednat na límce kol a podobně....
  5. Na sundání bubnu není nic složitýho;)
    • 60
  6. 309GT

    t16

    To bylo dřív...nevím to teda 100% ale myslím že teď je to už jedno;)
  7. KID byly verze docela hodně zajímavý (má jí příbuzná),má to sedačky a polstrování dveří jako když to počmárají děti pastelkama:D Škoda auta ale.....to je old model?
    • 26
  8. 309GT

    TV a rucni brzda

    Nevím jak u Vás na Slovensku,ale tady koukat za jízdy na televizi nebo film nemůžeš (s vyjímkou cestujících na zadních sedadlech) a je to jedině dobře.Rozjeď se někde na 90km/h a pak se na 2-3 vteřiny koukni na rádio.Když se koukeš zpátky na silnici jsi úplně někde jinde;)
    • 29
  9. 309GT

    t16

    Dnes si můžeš myslím dovézt co chceš,na roku nezáleží.Ale musíš počítat s celním poplatkem (švícarsko není v Unii) a pak tady s Eko poplatkem.T16ku na díly si myslím neseženeš.Je jich málo a nedají se sehnat v dobrém stavu,natož na díly;)
  10. Jo,máš pravdu:D Ale třeba S16ky mají většinou jen rámeček;) Jedna parkuje denně u baráku,tak to vím 100%
  11. To nebyli social verze,ale S16ky a nový modely;) (ten zámek) Ale Voighta to vyřeši pěkně,nikdy jsem si toho nevšiml:D
  12. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Asi tak,mi to máme po dálnici cca hodinu a půl,ale pojdeme tak nejdéle o půl sedmé ráno,u nás je ještě ke všemu pouť tak že se bude muset celé město objíždět....nějak moc akcí v jednom dni:myslim
  13. 309GT

    pretlak na 406

    T16 je jiná liga;) To je legenda;)
    • 31
  14. 309GT

    pretlak na 406

    Krouťáček to nemá špatnej...škoda že je to 8v:roll
    • 31
  15. 309GT

    Výběr plazmy

    Asi tak:super
    • 37
  16. 309GT

    FILMový koutek

    Taky jsem koukal,asi v půlce jsem to přepnul...nic moc film.Chees je nejlepší v Griswoldech:D
  17. 309GT

    Připojení zadních repro

    Já mám na 306ce v zadu pod platem v \"C\" sloupkách takový šroubovací \"konektory\",ale jestli tam nemáš origo plato s tím konekrorem,tak jedině sundat sloupek a najít kabely tam.....
    • 22
  18. 309GT

    Výběr plazmy

    Přéma: Souhlas,mám jí asi rok a půl a maximální spokojenost,je to nějakej Samsung,označení nevím ale má Full HD obraz jako víno.Soused má plasmu asi 3-4 roky a taky žádné blednutí nebo tak...
    • 37
  19. 309GT

    FILMový koutek

    Já jsem teď nedavno koukal na film Edith Piaf který režíroval Olivier Dahan,hraje tam v hlaní roli (Taxi) Marion Cottilard,Silvie Testud....ale i třeba Gerard Depardieu a malý štěk tam má i Marek Vašut nebo Vladimír Javorský.Jestli vás baví něco jako životopisné filmy nebo hudební dramata tak toto mohu vřele doporučit!!!Je to opravdu velice dobře zpracované,výkon herečky je ohromující a já osobně jsem se nemohl ani na 5minut vzdálit od obrazovky http://filmyx.cz/edith_piaf.php
  20. Určitě Když jsem kupoval RSLka tak jsem si taky říkal jestli se k autu hodí,nedokázal jsem si je na 309 představit,ale výsledný efekt se mi víc než zamlouvá Navíc OZ racing a S16 je bezvadná kombinace (viz třeba Kuba se svou 306kou;) )
  21. Proto ho nemám vůbec:D Ale já v noci nejezdím;)
    • 20
  22. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    :D:D:D A požehnat Tuning Cupu:D
  23. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Nevíte někdo jak to bude vypadat na dásnici 26.9 2009? Má přijet papež nebo co a zaslechl jsem že to bude zavřený
  24. To co tam je napsaný,je pravda:D
    • 28
  25. 309GT

    Nejsa

    Na tý fotce jak projíždí kaluží je jako když by měla křídla:D Ale každopádně za tím foťákem bych stát nechtěl:bojim:D:super
    • 18
×
×
  • Vytvořit...