Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    maže se nastaveni radia

    Tak budeš muset najít a odpojit spínací kablík od skřínky;)
    • 22
  2. Už jsem to četl na seznam.cz:( Je ho velká škoda R.I.P:(
    • 31
  3. Když dá komplet tlumiče na předek i zadek tak ne;) Mám teď komplet podvozek a nikdy mi prdel nestřílí...(teda střílí,ale né u auta:D:D:D)
  4. 309GT

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    MatrixArwen : Hezká fotka ještě hezčí slečny....(nebo paní,je to jedno - to se nebere jako tělesná vada:D)
  5. 309GT

    A pak cestujte do Rumunska

    Proto nechci jezdit rumunsko,bulharsko a podobné zavšivené státy!Minule tam kamarádovi zařízli kolegu,když se šel ve svě ráno podívat co se děje,že se mu kýve celá kabina a zjistil že mu někdo vykrádá návěs:bojim Nechci házet všechny do jednoho pytle,ale nikdy mě žádný cikán nepřesvědčil že se dokáže chovat slušně
    • 21
  6. 309GT

    moje priblizovadlo (p206)

    Hezky prokoukla! Pak dej foto v noci jak svítí kroužky;)
    • 38
  7. 309GT

    Vypínání hudby

    Od toho tu jsme;)
    • 15
  8. 309GT

    Vypínání hudby

    Tak jedině přez vypínač Nebo nechat nastartováno:D
    • 15
  9. 309GT

    Moje 306 HDI

    Pár členů tady z fora dokáže vykouzlit brzdové komponenty všeho druhu za víc než přijatelné ceny;) Jinak 306ka pěkná Předek máš sníženej nebo se mi to zdá? [upravil dne 14/9/09 309GT]
    • 34
  10. 309GT

    Vypínání hudby

    Pod klíčkem - bez klíče v zapalování si nezahraješ Já mám rádio zapojený i na poslech bez zapnutého zapalování....
    • 15
  11. 309GT

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D [upravil dne 14/9/09 309GT]
  12. Já prostě ty \"chromový\" nálepky asi nikdy nepřekousnu,v zadu mi to přijde že to to auto hrozně zvýšilo,ale proti gustu.... Ale kola pěkný,to jsou Allesia?,maska tomu taky sluší...ale chtělo by to dolů (teď už to konečně můžu napsat taky)
  13. 309GT

    Vypínání hudby

    Na to startování bude lepší asi vypnout zesík..ty máš rádio pod klíčkem?
    • 15
  14. 309GT

    aktuálně o všem

    luky106rolandgaros : Koukám že Robert Bezouška vytáhl EVO.U nás je teď někdy Rallye Posázaví,tak tady bude jezdit nejspíš taky....ale snad už pojede s BMW M3:D Je to blázen,ale to EVO mu jede taky pekelně
  15. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Nebo si vezmi stan a grill:D večer můžeš přenocovat na parkovišti a ráno jen zajedeš dovnitř
  16. 309GT

    Vypínání hudby

    Dej to na vypínač,má to i víc výhod než při startu,například když někoho povezeš v zadu a nebudeš chctít aby ti duněl woofer;)
    • 15
  17. Buben ti jde (spíš nejde:D) sundat blbě protože tam je taková hranka;) To má každé auto a je opravdu sranda to dostat dolů
    • 60
  18. 309GT

    imobilizer na otisk prstu

    Stejně tak když to auto budeš chtít prodat,nebo ho dáš do bazaru,nebo jen do servisu tak je tahle věc asi úplně o ničem...ale když máš auto jen pro sebe (což asi nemá nikdo) tak možná...
    • 16
  19. Ještě aby jsi ne:DCo šlo máš doma:D:D Jinak gratuluju,je to 100% zasloužený!
  20. Gratuluju k výročí Snad už to bude s Frantou v pohodě a najedete spolu dalších krásných 350 tkm:D
  21. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Koukal jsem že papež má sloužit mši až v neděli,tak že by jsme mohli mít docela cestu v pohodě Teda jestli nebudou lidi přijíždět už v sobotu:roll http://www.novinky.cz/domaci/178839-silny-vitr-premohl-delniky-stavbu-papezova-stanu-museli-odlozit.html Jen doufám že na \"krásné\" dálnici na brno nevylítnu střechou nebo mi nevylítají čepy:D
  22. 309GT

    Neznicitelna toyota ?

    Zrovna dnes jsem se na Top Gear koukal na Prima Cool,dneska ten díl byl fakt nářez:D
    • 18
  23. 309GT

    306GTi-6 by Béďa

    Když si vezmu tu kvalitu,tak za ty peníze to je zdarma;)
  24. 309GT

    Lidskej nevkus

    To křídlo musí ten zadek přitlačit fakt brutálně k zemi:D Né že by se mě to líbilo,ale už jsem viděl horší
  25. 309GT

    TV a rucni brzda

    Když jedeš v kamionu po dálnici max.80km/h v koloně,tak zvládáš ledasco,minule jsem potkal zjeváka co si za jízdy smažil vajíčka:D Ale odsuzuju to,je to hodně velkej hazard:bojim
    • 29
×
×
  • Vytvořit...