Proto nechci jezdit rumunsko,bulharsko a podobné zavšivené státy!Minule tam kamarádovi zařízli kolegu,když se šel ve svě ráno podívat co se děje,že se mu kýve celá kabina a zjistil že mu někdo vykrádá návěs:bojim Nechci házet všechny do jednoho pytle,ale nikdy mě žádný cikán nepřesvědčil že se dokáže chovat slušně