Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    capyho 405 mi16x4

    Kdyžtak má i Kuba 306 S16,je stejná....cena 1500kč A auto parádní!
  2. Taky už ho mám doma,málem jsem ani nezaplachtoval Midluma jak jsem chvátal abych to okoukl:D A je to Těším se na AT a fotky z pískovny...A plakát je:super
  3. 309GT

    Venku tichý a uvnitř zvuk sporťáku

    Potřeboval bych pravý opak,občas bych z auta kvůli výfuku utekl:D
    • 18
  4. Dělají se i zadní tuhostně stavitelný Ale nevím jestli je dělá zrovna Raceland,ale Koni a KW 100%
    • 11
  5. asi máš na prd prohlížeč A obrázky se necitujou:bojim
  6. Kamarád ho měl na filcce a byl dobrej,Raceland je docela kvalitní značka a jestli myslíš inzerát tu na fóru nebo na tuning-Magazine tak je to podvozek od jednoho zdejšího člena;)
    • 11
  7. 309GT

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Paráda! Taky už bych měl pomalu začít,ale není čas:(
  8. 309GT

    Dnešní článek v novinách

    Takovým lidem bych zakázal psát články tohoto typu,z článku je jasně vidět,že autor nemá vůbec šajnu o čem píše.Navíc ten Peugeot není z dob totáče,leda papírově.Když by byl vyrobený před rokem 1989 tak je to starý model a né po FL.Nejvíc mě pobalio jak má favorit najeto 50000km po 20=ti letech a jak píšou že je bez koroze,přitom je na jedné fotce vidět děravý práh:bojim Ale je to úplně normální,škodovka musí vyhrát i když by to porovnávali s mercedesem S:blicismajlik
    • 9
  9. 309GT

    Co dela z 306tky XS ?

    Je to fakt \"jen\" ve výbavě,je tam hezčí interiér,lepší sedačky s lepším tvarováním,většinou jiný volant....v podvozku myslím změny nejsou,ale nejsem si jistý 100%
    • 46
  10. 309GT

    a daj si telefon pod nick

    :D:super
    • 7
  11. 309GT

    Peugeot Club už je i na Facebooku :)

    Už jsem se tam taky nasral:D
    • 93
  12. 309GT

    309 není nějak v poho...

    Ten olej normálně ztuhne přez noc a pak chvíli trvá než se ohřeje,to je \"normální\" Jinak EkoDiesel bych asi nadával,je o málo levnější,ale zasere to motor,filtry....
    • 18
  13. 309GT

    výměna motoru

    Tak tam dej Webery:D:D:D
    • 49
  14. 309GT

    309 není nějak v poho...

    Olej tam nemá kam zatéct,a když ano tak nic by to udělat nemělo...dělá to pořát nebo jen z rána když je zima?Ale ten rychloměr ti neporadím,pojistky jsou O.K?
    • 18
  15. 309GT

    Peugeot 308 SW 1.4 VTi do rodiny

    Nádhera! Jak jsem psal,je to můj malej sen...zatím nesplnitelný,ale zatím jsem spokojený s jedním číslem navíc:D (309)
    • 24
  16. Pěknej dárek jsis dal k svátku:D:super
  17. Nebyl náhodou člen Peugeot clubu?
    • 58
  18. 309GT

    výměna motoru

    Není někde v té palubní desce štípnutej drát k ŘJ?Ať to najdeš,já říkám furt že je elektrika svinstvo:bojim
    • 49
  19. Všechno nejlepší k svátku;)
  20. 309GT

    nárazník

    Já jsem zavařoval lišty v nárazníkách a v pohodě,dělal jsem to pájkou,ale je to pracnější než svářečkou na plasty...chce to ale dva plasty které se k sobě chytnou;)
  21. 309GT

    motor 306 S16

    Ale XSI nebyli 16V,ne?
    • 14
  22. 309GT

    Koupě 206

    Takhle - ani jednoho bych se nebál,s 206kou jedou pěkně oba,i ta 1,9 D když se rozjede,taky nejede špatně a spotřeba je parádní.... Hlavně dobře vybrat a nekupovat první hezké auto co někde uvidíš
  23. 309GT

    Vánoční dárek

    Hodně štěstí a zdraví!
    • 30
  24. 309GT

    Podobnost čistě náhodná

    K tomu není co dodat:potlesk ale myslím že to dopadne jeko by to posílali tady v čechách...poletí to ze stolu přímo do koše:(
    • 20
  25. 309GT

    Peugeot 308 SW 1.4 VTi do rodiny

    Ještě dodej nějaké foto:super 308SW je takovej můj malej sen,jezdí tu jedna bílá,má zalakované lišty,má podvozek (docela leží) a je na 18\" Oxyginech,nádherná auta to jsou! Tak ať slouží a přináší jen radost a požitek z jízdy:potlesk
    • 24
×
×
  • Vytvořit...