Takovým lidem bych zakázal psát články tohoto typu,z článku je jasně vidět,že autor nemá vůbec šajnu o čem píše.Navíc ten Peugeot není z dob totáče,leda papírově.Když by byl vyrobený před rokem 1989 tak je to starý model a né po FL.Nejvíc mě pobalio jak má favorit najeto 50000km po 20=ti letech a jak píšou že je bez koroze,přitom je na jedné fotce vidět děravý práh:bojim Ale je to úplně normální,škodovka musí vyhrát i když by to porovnávali s mercedesem S:blicismajlik