Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    Lidskej vkus

  2. 309GT

    Lidskej vkus

  3. 309GT

    Lidskej vkus

    Taky přihodím:D
  4. 309GT

    20´´ na 406

    čakom - Myslíš?
  5. 309GT

    20´´ na 406

    Ať vidíte že nekecám:D
  6. 309GT

    20´´ na 406

    Teď už je dvoubarevný,ale sluší mu to
  7. 309GT

    406 Chine bleu ST Edition -- new brzdy

    Nacpeš je tam,ale okraj pneu bude přez okraj disku...
    • 74
  8. A znáš Americký Rodeo? 1) Přítelkyně si klekne na všechny čtyři 2) Ty si klekneš za ní a vnikneš do ní zezadu,do každé ruky jedno prso 3) Po dvou až třech minutách musíš říct - Takhle to má nejradši tvoje sestra 4 ) Musíš vydržet v sedne alespoň další dvě minuty
  9. 309GT

    Peugeot 406 uprava tapecu+new repro

    Muzika a všchno Ale promiň,ty světla :bojim Ty discolampy to zničili
  10. Ty penny jsou snad prokletý
    • 68
  11. óóóóóóóóóóó Už se to probralo ze zimního spánku:super Re: ta fotka od Petra jak byla v inzerátu dokazuje že v zimě nejeto:D:D:D:D:D:D
  12. 309GT

    406 Chine bleu ST Edition -- new brzdy

    Budou slušet. A 225 je hlavně moc na 7\" disk.Ideál by byl 205;)
    • 74
  13. 309GT

    Lidskej nevkus

    Až teď jsem si všiml těch \"zrcátek\",tam musí vidět úplně všechno:D
  14. 309GT

    Zajímavé koupě 106

    Třeba proto,že modrá má zadní nápravu už asi těsně před,nebo už po smrti,jestli se dívám správně tak má kola do A,má promáčknutou přední kapotu,to už je investice skoro 10K (když to bude udělané kvalitně a k něčemu to vypadalo)... Černá působí udržovaně a čistě,je po rozvodech (samozřejmně jestli majitel doloží účty)...je taková hezčí a posilovač má určitě taky,myslím že bez posilovače se už v tento rok nedělali....psát o kilometrech nebudu,pochybuju že jsou u obou aut vzhledem ke stáří,dovozu a českému myšlení (stahování za účelem výdělku),nemá smysl se rozepisovat:D:D Jistě-na fotkách a v reálu to může být úplně jinak,což jsem párkrát na vlastní kůži zažil,ale chce to projet a porovnat.Ale cena 26K se mi zdá docela podezdřelá Je to vůbec Rally?Nebo jsou to jen nálepky
  15. 309GT

    Lidskej nevkus

    Tak tak,a navíc ten sklon čelního skla....ale ten zadek je fakt brekekeš
  16. 309GT

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ááááááááááá,Rejty si otevřel autočalounictví
  17. 309GT

    Lidskej nevkus

    205ka;) Ten předek se mu ale docela povedl...ale zadek
  18. 309GT

    Lidskej vkus

    Ta kapota mi k tomu nejde...jestli se nepletu tak je to majitele té 306ky Break ve stejné barvě
  19. Sraz byl parádní,díky:super
    • 36
  20. Nejlepší je to video na konci:D:D:D:D
    • 7
  21. 309GT

    navigace pro tir ?

    Mám Mio C720 a v ní IGO8,jak píšeš je tam režim TIR,ale je to jen že tě to netahá po nezpevněných cestách....pro kamiony jsou navigace taky (přímo se zadáním velikosti auta) ale jsou to docela palety.... http://www.autosound.cz/multimedia/navigace-goclever-4330a-cela-evropa-truck http://www.hshop.cz/navigon-6310-truck.htm http://www.xcomputer.cz/gps-navigace-mapfactor-actis-7-truck-kniha-jizd-funkce-pro-kamiony-planovani-dle-vysky-a-vahy-vozidla-mapy-evropy-3roky-akt-map-d145403.htm http://www.mynavi.cz/garmin-nuvi-465t-gps-navigace-pro-kamiony-truck-17375.html Některé mají i DVBT:o,ale stejně se nevyhneš sledování značek.Já jezdím podle IGO8 a nikdy jsem neměl problém
    • 17
  22. 309GT

    Máte CBčko?

    Je to super věc,hlavně v práci se dost hodí,dá se pokecat a navíc i zjistit jestli není někde na trase problém,popřípadě jaký....
    • 17
  23. 309GT

    406 coupé by tom406

    :potlesk:super:potlesk To je mazec,těším se až to bude vše i s kapotou na autě
  24. Tak že nakonec bez ztráty kytičky?Paráda:super PS: Ta vařečka byla v autě nebo to byl jen pracovní nástroj?:D:D
    • 68
  25. 309GT

    Ramena

    To říkám pořát že je 205 nedomrdlá 309:D:D:D:D:D:D:D
×
×
  • Vytvořit...