Třeba proto,že modrá má zadní nápravu už asi těsně před,nebo už po smrti,jestli se dívám správně tak má kola do A,má promáčknutou přední kapotu,to už je investice skoro 10K (když to bude udělané kvalitně a k něčemu to vypadalo)...
Černá působí udržovaně a čistě,je po rozvodech (samozřejmně jestli majitel doloží účty)...je taková hezčí a posilovač má určitě taky,myslím že bez posilovače se už v tento rok nedělali....psát o kilometrech nebudu,pochybuju že jsou u obou aut vzhledem ke stáří,dovozu a českému myšlení (stahování za účelem výdělku),nemá smysl se rozepisovat:D:D
Jistě-na fotkách a v reálu to může být úplně jinak,což jsem párkrát na vlastní kůži zažil,ale chce to projet a porovnat.Ale cena 26K se mi zdá docela podezdřelá
Je to vůbec Rally?Nebo jsou to jen nálepky