Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    pug 106 1.4 zavodimee :)

    Paráda:potlesk....a vidíš,já celou dobu myslel že máš S16:D:D
  2. 309GT

    swedak 306

    Co bude nového vím,chceš to vědět taky?:D Přijeď do Mýta:papa Ale jedno prozradím,bude to mazec:super
  3. Taky bych to nevařil:myslim P-106:Jestli jedeš do Mýta,tak máme odjezd v 16.00 z LukOilu v HB (jak jsme byli před týdnem)
  4. Sorry,ale na fóru je x témat o ničem a když chce člověk pomoct tak se to smaže.
  5. Původní jsou tyhle:D:D Akorát jsou zatmavená,ty co jsem dělal meli problém že moc nepasovali a bylo to o průser (neměli homologaci)
  6. 309GT

    Pojezdy z P205

    I celé sedáky jsou užší
  7. Snad to zase NĚJAKEJ VOCAS NESMAŽE:bacha:bacha:bacha:bacha
  8. 309GT

    Potkal jsem klubáka...

    Já potkal v sobotu odpoledne ve Světlé nad Sázavou světle modrou,nebo šedou:myslim 406ku s kárkou,samolepku měla na zadním nárazníku v pravém rohu
  9. 309GT

    Alu Platin-očista

    Na chrom se používá hodně jemná pasta,jinak normálně vodou a jarem.Jinak mám i zkušenost s rozprašovačema z benzínek,ale většinou jsou na prd
  10. 309GT

    Tahání lemů

    Jestli je barva stará jako auto tak je skoro jistota i při nahřívání že barva lupne,1,5 cm je docela dost a asi to nevydrží
  11. 309GT

    angel eyes 406

    Aha...no vidíš,já zrovna H7 čočky teď prodal:D Má to jiný konektory no
  12. 309GT

    angel eyes 406

    To je řídící jednotka ke xenonům http://www.xenony-cz.cz/hid-ballast-12v-ridici-jednotka-p-11.html?zenid=d870adb0365c92ae7e3c20e09ea27a73 Ale tady jsou za skoro stejnou cenu kompletní http://www.xenony-zlin.cz/z30-BiXenony---Bi-Xenon-LIGHT-PROJeCTOR-H4.html
  13. 309GT

    Prosím o kliknutí..

    take
  14. 309GT

    angel eyes 406

    Ale koukám že balasty nejsou součástí Leda kouknout ještě jinde
  15. 309GT

    Fotograf - svatba

    Fotky a BMW i nevěsta nádhera,ale takhle mi dát nohu na nárazník tak :D:D:D
  16. čakom: To stihneme vystřízlivět,ne?:D Jinak už se nám to krátí,trhám poslední dny v kalendáři:D:D
  17. 309GT

    swedak 306

    Hodíme ti tam trojúhelník s rezervačkou:D:D Už se těšim na live
  18. Na mimoň mě nikdo nedostane:bojim Vysoké Mýto je teď pátek - sobota.Je to http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@ax=137086976@ay=135442048@at=Vysok%C3%A9%20M%C3%BDto%20-%20Fashion%20Cars@ad=Sraz@x=137074560@y=135429376@z=13
  19. Taky pokukuju po duplexu:myslim Už máš nějakej vyhlídnutej nebo bude home made:roker
  20. 309GT

    swedak 306

    Okouknu na Mýtu,Marty snad něco říkal že budete parkovat vedle sebe:myslim Už se těším,je to mazec:potlesk
  21. 309GT

    Alu Platin-očista

    Tyhle pneu jsou akorát;)
  22. 309GT

    angel eyes 406

    http://www.frautomotive.cz/frautomotive/eshop/15-1-Xenony/443-2-Bixenon-cockove-sety/5/1082-Bixenon-cockovy-set-9004
  23. Nááááádhera:potlesk Jedeš do Mýta?
  24. 309GT

    angel eyes 406

    Koukám že jsme se v odkazech pěkně sešli:D:D:D:D
  25. Je to prostě tak A auto snížený paráda,ale ještě by to sneslo 2-3cm:D
×
×
  • Vytvořit...