Přejít na obsah

Freedy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    839
  • Registrace

Vše od uživatele Freedy

  1. Volal mi kamarád, že našel někde v bazaru 306 1,6 a moc se mu líbí a chtěl radu jestli do toho má jít a na co si dát pozor. 306 jsem doma ještě neměl může nám někdo poradit. Mělo by to bejt: 306 1,6 combi, 65 kw, r.v.1998, najeto 128000(údajně) km, Výbava vozidla ABS, Alu kola 17 palců, AirBag 2x, Převodovka manuální, Alarm, Imobilizér, Centrální zam. dálkově, Klimatizace manuální, Rádio přijímač/mgf, Servo, Pohon přední, Dělená zadní sedadla, El. Okna, Katalyzátor řízený, Otáčkoměr, Střešní ližiny, Tónovaná skla Tk platná no a cena 99.000 Kč. Díky F.:papa:papa
    • 6
  2. Freedy

    Poraďte - pinnacle studio

    Já na to používám program Instant DVD Recorder je přímo od pinacla a je velmi jednoduchej a rovnou ti to nabídne jestli chces udělat kapitoly nebo celek. Dá se sehnat na netu, třeba na emuli.
  3. Freedy

    los flojdos

    A co byste čekali od strážníka. Hlavně, že jim dali další pravomoce, ale vzdělání už mít nemusej. Když se bavim s kámošema tak většinou tvrděj zlatý normální policajti, protože tyhle městský joudové to je hrůza jak jim narostli křídla od července.:bojim:bojim:bojim
  4. Podobná věc se nám stala u 405 i 406, začaly lítat a problikávat budíky, všechno se zbláznilo, baterka ukazovala při změření 11 V. Při nastartování byl slyšet takovej trochu skřípavej zvuk. Byla to utržená řemenice dole na klikovce která je složená z více dílů a má pryžový uložení a vtom se to utrhlo, takže se sice točila ale klouzala se a alternátor nedobíjel pořádně. Zkus se podívat.
    • 7
  5. Freedy

    automat na světla-problém

    Řešil jsem to jinak, k tomuhle automatickýmu rozsvicení jsem ještě přidal jeden klopnej obvod a nemusim otáčet páčku, stačí když dám impulz jako když chci dát dálkový a relé se pokaždý překlopý do druhý polohy ve který zůstane až do dalšího impulzu. Musí se použít 5ti vývodový relé místo 4 vývodovýho.
    • 16
  6. Freedy

    Tak tohle je nářez

    jj to je mazec:bojim:bojim znám prodejce dobře osobně, ale auti bych tam na opravu nedal, viděl jsem pár lidí, kteří tam jezdili a taky tvrdí, že až si pudou koupit dalšího peugeota, tak pudou jinam, do Děčína rozhodně ne a přiklánějí se k názoru, že prodejce Auto Dakar Teplice je na servis a opravy mnohem lepší a spolehlivější (je to ten co montoval ten centrál), tohle jednání je ostuda.
    • 7
  7. Freedy

    PCMCIA karta

    MJSytic jo myslel jsem PCMCIA I a II:super: Simas už jsem měl pučený a noťas je vůbec nevidí, dokonce jsem měl i novou o kámoše z krámu, ale mám smůlu chce to jenom 16:bojim
  8. Prosím nemáte někdo ještě doma starou 16b PCMCIA síťovou kartu do noťase. Mě odešla a už se nedá koupit. Bez ní jsem nahranej :bojim:bojima můžu to zahodit protože nový jsou už 32b a to nefunguje, tak bych rád nějakou koupil. Dík.:papa:papa
  9. Freedy

    Teplota chladiva

    Jsou dvě verze spínačů sahar, jedna je asi 1.stupeň 85-87 a 2.stupen 88- 90 a pak se používali pro ty co měli klimu 1. stupeň 90-92 a 2. stupeň 95-97. Tam by moch bejt problém taky jsem měnil čidlo protože se auti hodně hřálo , ale letos po výměně mám v létě u 1,9D DJZ klid. max teplota tak 88-90st.
  10. Freedy

    Disky XM vs 605

    Jo jsou stejný mám taky plecháče přímo z XM.:super:papa
    • 10
  11. Freedy

    Tempomat u 605

    Šlo mi o to, že jezdim denně stejnou trasu a když pouze brzdim motorem na stejnym úseku(z kopce) tak auto zrychluje, když zapnu tempomat tak auto si udrží pořád stejnou rychlost, vypadá to jakoby si přes blok abs přibržďovalo, proto mě to připadá že by umělo ovládat i brzdy. Tak nevim.:myslim:myslim
  12. Zdravím chtěl bych se zeptat, umí tempomat u 605 ovládat i brzdy, nebo pouze ovládá vstřikování, jde mi o 2.5 Td r.v.1998:papa:papa. Dík.
  13. Freedy

    Přibržďuje pravé kolo

    Něco podobnýho jsem měl taky, když jsem ráno vyjel auti jelo normálně, pak stačilo párkrát zabrzdit a auto začalo pomalinku nenápadně přibržďovat víc a víc na levý přední kolo. Stačilo vyměnit brzdovou hadici co vede ke kolu. Zvenku vypadala úplně normálně, ale uvnitř byla zřejmě už zpuchřelá a fungovala jako jednocestnej ventil.
    • 11
  14. Freedy

    Nafta \"ONO\"

    Já teda nevim máme u nás dvě pumpy ONO a žádnej rozdíl jsem na naftě , výkonově nepoznal. Jezdí tam hodně lidí a ještě jsem neslyšel , že by byl nějakej problém.
    • 25
  15. Já si nechal světla na 405 znovu pokovit a svítí to moc hezky. Poslal jsem poštou všechny zrcadla a asi za 10 dní se to vrátilo a cena byla celkem 1200,-Kč. A je jedno jestli jsou paraboly plastový nebo kovový, prej neuměj potáhnout snad jenom vzduch. Zkus zavolat na 605 489 708 a domluv se.:papa:papa
    • 9
  16. Freedy

    teplomer

    Jestli myslíš čidlo pro venkovní teplotu tak je umístěný v pravym zrcátku , zespoda takovej výčnělek a vedou od něj dva drátky. K čidlu se dá dostat zespoda vyndáním kousku plastu obalu zrcátka.:papa
    • 24
  17. Freedy

    Roztržený rozvoĎák

    No když jsem kdysi koukal na to jak jsou tyhle motory 1,9 D stavěný, tak snad neni možný , aby se to při přetržení nepotkalo, je to tutovka. Ventily zasahujou dost hluboku, u benzína ta šance na přežití je mnohem větší. Rozhodně bych se to nepokoušel startovat, ale radši rozebrat.
    • 24
  18. Freedy

    Přístrojovka

    Tak je to hotový a zase funkční, byly to matičky který přitahujou měřák k plošňáku, stačilo je dotáhnout aby se to dotklo, celej problém a pro jistotu jsem je hned zakápnul lakem, tak už by se neměly povolit.:super:super
    • 12
  19. Freedy

    Přístrojovka

    No konektory to určitě nebudou ty jsou ok, to spíš něco u měřáku, tipoval bych to na buď na špatnej kontakt nebo vynutí , no uvíde až to kuchnu.
    • 12
  20. Freedy

    Přístrojovka

    A už jste tu přístrojovku někdo otevíral a dělal opravu budíků? Viděl jsem to rozebraný u Petra605 na fotkách, ale nemáte náhodou někdo podrobnějš nafocenej ten vnitřek, kde je tišťák se součástkama k budíku teploty oleje? Ten mi právě nechodí a čidlem to zřejmě nebude , proměřil jsem ho a je ok, dokonce jsem ho i vyměnil za jiný, ale budík se maximálně po zapnutí klíčku podsvítí a v tu chvíli by to mělo ukázat množství oleje v motoru ,ale nic a ani potom když má ukazovat teplotu tak se nehne. Takže to tipuju buď na tu elektroniku nebo přímo budík. Než to rozeberu chtěl bych to vidět. Nebo aspoň schéma zapojení, prostě cokoli co pomůže. Díky.:papa:papa
    • 12
  21. Mám doma jednu převodovku, ale nevim jestli je to z benzínu nebo nafťáka a taky jestli ze 405 nebo Bx. Je to ještě ten starší model se zpátečkou dopředu. Její označení je 2 BN 65 16x65. Nevíte kam to patří nemůžu to nikde vyhledat, mám zato, že by to měl bejt nafťák, ale nejsem si jistej, měl jsem obojího více druhů. :myslim :DDík.:papa
  22. Freedy

    pylovy filtr

    Já ho kupoval vloni do 605 hned to bylo lepší, daj se koupit i takový větší desky, ze kterejch si pak vystříhneš tvar jakej potřebuješ, ale cenu jsem nezjišťoval, možná to víde lacinějš.:papa
  23. Freedy

    Čidlo

    díky ale tyto firmy to taky neumí sehnat:bojim tak snad jinde:papa:papa
  24. Freedy

    Čidlo

    Zdravim potřeboval bych poradit nějakýho prodejce, kterej bude schopen mi sehnat do 605 2.5Td čidlo teploty a množství oleje. Ať se ptám a volám kam chci nikdo to neumí a do peugeota se mi zatim nechce jít viděl jsem tu cenu a nechávám si to jako poslední šanci. Bude někdo vědět?? :myslimpředem dík:papa:papa
  25. No možný by to bylo, pokud se vtom někdo už šťoural a nemáš zvenčí zanešenej chladič a nemůže tam proudit vzduch?
    • 6
×
×
  • Vytvořit...