Přejít na obsah

Freedy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    839
  • Registrace

Vše od uživatele Freedy

  1. Freedy

    Diagnostika

    No servisy tu jsou, ale nikdo nemá prej připojení na peugeota, jo prej kdybych chtě něco od VW nebo Opel tak to neni problém. No a pak už tu zbejvá jenom origo Peugeot Grobár, ale tam až tak naposled.:bojim
    • 22
  2. Freedy

    Diagnostika

    Podařilo se vám kluci něco zjistit jak je to s tim zapojenim zásuvky ????:myslim:myslim:myslim:mrk
    • 22
  3. Hnát nafťáka do vysokejch otáček je zbytečný, protože tyhle motory maj největší krouťák od 1,8 do 3 tisíc a neni to pro ně moc dobrý ktomu co už většinou maj za sebou. Omezovač otáček tam rozhodně je , omezuje ho čerpadlo a to asi při 5,2 tis. otáčkách a to už je fakt dost na tenhle motor.
    • 9
  4. Freedy

    Diagnostika

    Tak jsem na to koukal u tý mojí 2,5 a mám problém s konektorem, když to budu brát, že A1 by mělo bejt při pohledu na konektor vlevo nahoře, nemám v pozici A1-3, C1-3 a D1-3 žádnej vývod. Nemoh byste mi někdo prosím hodit třeba fotku (Freedy.K@seznam.cz)toho vašeho konektoru, jestli náhodou neni otočenej, protože takhle to nemám kam zapojit:myslim:myslim, nebo alespoň schéma zapojení tý zásuvky. Díky F.:papa:papa
    • 22
  5. Freedy

    Diagnostika

    Díky Kenduch už jsem to kdysi taky slyšel, ale takhle podrobně ne , zkusim se na to podívat .:super
    • 22
  6. Freedy

    Diagnostika

    Fusion mám rv. 1998 a nemůžu tam nikde najít tenhle konektor akorát jinej uvnitř auta , ale s více vývodama, jak jsem psal. Tenhle jak uvádíš by měl bejt i u tohodle modelu??
    • 22
  7. Zdravím chtěl bych se zeptat, potřeboval bych zjistit u 605 2,5 Td r.v.1998 chyby z jednotky, ale u týhle verze jsem už nenašel ten dvoužílovej konektor na klasický vyblikání. Našel jsem zřejmě diag. zásuvku a to po odklopení tapecu pod kaslikem u spolujezdce, ale už to má víc vývodů. Daj se z tohodle nějak taky vytáhnout chyby, myslim mimoto abych jel přímo do peugeotu na jejich diagnostiku? Potřeboval bych se na to kouknout, protože mi občas při rozjezdu problikne kontrolka diagnostiky a nemůžu nic najít. Dík F.
    • 22
  8. Freedy

    naklápění světel

    Já to kupoval v Elitu a bylo to od Valea tudíž origo.:papa
    • 7
  9. Freedy

    naklápění světel

    Nemá cenu se snažit to opravovat i když se ti to nějak povede tak to dlouho nevydrží. Minulej tejden jsem to taky kupoval do 405 a cena okolo 1400,-kč, měl jsem stejnej problém.:papa
    • 7
  10. Kubbacher tobě jsem to poslal:papa Detrhomer na tebe nemá adresu:myslim
    • 8
  11. Freedy

    MI 16

    Tenhle motor jsem měl taky v Citroenu Bx kde to bylo označený jako GTi 16V a měl jsme obě verze jak 108 tak 116 kw a rozdíl nebyl jenom v jednotce ale taky v katíku kdy ho 116 jaksi od výroby neměla.:papa
    • 25
  12. Poslal jsem ti návod Emailem.:papa
    • 8
  13. koukni se na článek Vysoká teplota u 2,5Td- ze 14.5.06 a když budeš něco ztoho dál chtít vědět tak se ozvi. Čau:papa
    • 8
  14. Freedy

    provozní teplota motoru

    Že se ti to takhle hřeje je úplně v pořádku, mě se choval stejně, až do mojí úpravy, kdy jsem to trošku přestavěl. Nic nemáš v háji je to takhle vyrobený.
    • 7
  15. Podle návodu by se měli šrouby utáhnout M12(šrouby víc na středu - 50Nm a šrouby M10 - 35Nm, potom všechny + 120 st.
  16. Freedy

    Brzdy

    Tak já už jsem svojí 405 donutil brzdit a blokovat kdy si vzpomenu. Udělal jsem trošku úpravu na soustavě. Nedalo mi to a vyštrachal jsem doma přední brdiče z Bx, taky bendix a po přeměření jsem zjistil, že ty z bx maji o 2 mm na průměru větší brzdový písty, tudíž by se na nich měl vyvinout větší tlak brzdovym válce. Brzdiče z Bx a 405 jsou prakticky stejný, pouze na těch Bx nepoužiješ páku ruční brzdy. Teď auto brzdí odost líp a pedál je měkčí, co dokáže pár milimetrů. Celá výměna trvala necelých 30 min.
    • 18
  17. Freedy

    Brzdy

    Medion cos to měl za verzi? :myslimtěžce mi to připomíná citroena, kterej měl hydraulický čerpadlo , zásobník tlaku a místo klasickýho brzdovýho válce byl vlastně ventil kterym si přepouštěl tlak do brzd a to když se trošku víc přišláplo tak to byl řev od gum to jo.:D:D
    • 18
  18. Freedy

    Brzdy

    Kdyby jenom gumičky, dokonce mám novej brzdovej válec, ale tím to neni.
    • 18
  19. Freedy

    Brzdy

    Tak na to koukám a bude to asi tak už vyrobený, ale chtělo by to něco vymyslet aby se brzdy nechovali jako s ABS(teda bez kopání do pedálu). Měl jsem taky Citroena BX 1.9D a ten měl prakticky stejný přední brzdy se 405 jak kotouče tak destičky a ten teda brzdil( ale tam byl tlak hnanej čerpadlem) ztoho soudim. že u 405 se nedocílí správnej tlak kapaliny prostě to neušlápnem. Musim něco vymyslet to auto přece musí brzdit.:D:D:D
    • 18
  20. Freedy

    Silentblok motoru

    Zdravim detrhomer: nemáš náhodou foto jak ty silentbloky vypadali před výměnou a po ní , koukal jsem dneska taky na ně a ten spodní u motoru co je strčenej v tom kruhovym odlitku má asi necelej 0.5 - 1 cm vůli do boku a je znát, že se může v tom odlitku pohybovat, zajímalo by mě jestli je to normální nebo se tam musí nacpat napevno??? a mám ho nějakej vyklepanej? Díky F.
    • 14
  21. Freedy

    Brzdy

    Zdravím mám 405 1.9D rv 91 a zajímalo by mě jak vám tyhle auta brzdí? brzdy mám bendix vepředu nechlazený kotouče vzadu bubny. Mám tenhle model už druhý auto, ale nějak nejsem spokojenej stim když se snažim brzdy zablokovat tak musim dost silně tlačit na pedál a někdy se ani nezablokujou. Už jsem zkontrolovat co šlo, posilovač funguje ( vyzkoušeno vypnutím motoru a vyšlapáním), vývěva dostala novou membránu, písty v brzdičích jdou zlehka, dal jsem asi před 3 tis km nový kotouče a destičky (bendix) a hadice k nim, kapalina nikde neteče, nikde vzduch, pedál se nepropadá a na podlahu ho zdaleka nedostanu. Tak sakra kde je chyba? už s mi takhle brzdila ta první 405 a nic jsem taky neobjevil:myslim:myslim:myslim nebo je to normální???
    • 18
  22. Freedy

    ceník dílů

    Jo jo jo to je ono to jsem sháněl, dík:super:super:super mám ho od stejný firmy, ale jak jsem už řek verzi 2.2..:papa:papa:papa
  23. Zdravím nemáte prosím někdo aktualizovaný ceník náhradních dílů na naše miláčky, já mám verzi 2.2.0.0 a ta je snad víc jak rok stará a stále více neplatná, teda spíš orientační?:D Díky F.
  24. Freedy

    Sportovni filtr na diesel

    Já ho mám též ve 405 1.9 D a řek bych, že jede líp v nižších otáčkách jinak výkon se nezměnil , pouze zvuk je trošku dunivější.:super:papa
  25. Freedy

    Koupit - nekoupit 306????

    Tak jsem se byl na to podívat. Prodejce samo tvrdil, že je auto doveženo od prvního majitele a nebouraný (hahaha). Z dálky vypadalo docela dobře, ale už při prvním pohledu bylo vidět, že někdo opravoval zadní levej lem blatníku, tak jsem to obešel trošku pořádně a už se to začalo ukazovat. Auto bylo bouchlý na celou levou stranu. Tak jsem kouknul na podvozek a zkusil vzít za levý přední kolo a vono mělo divnou vůli ( údajně je to normální jak tvrdil prodejce). Motor sice naskočil hezky a šel klidně, ale to už jsem voto neměl zájem, takhle zbastlený auto bych opravdu nemoh nikomu doporučit. Dík všem za rady naco si dát pozor.:super:super :super:super F
    • 6
×
×
  • Vytvořit...