Tak jsem na to koukal u tý mojí 2,5 a mám problém s konektorem, když to budu brát, že A1 by mělo bejt při pohledu na konektor vlevo nahoře, nemám v pozici A1-3, C1-3 a D1-3 žádnej vývod. Nemoh byste mi někdo prosím hodit třeba fotku (Freedy.K@seznam.cz)toho vašeho konektoru, jestli náhodou neni otočenej, protože takhle to nemám kam zapojit:myslim:myslim, nebo alespoň schéma zapojení tý zásuvky. Díky F.:papa:papa