Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    Průběh TK ponovu

    Infrasol homologace certifikat-infrasol-cp-a-keramika.pdf
  2. dzavel

    Průběh TK ponovu

    Sawoy: značku nechci kecat, ale je to tady - http://www.polepyautxxl.cz/ . Má více značek folií, nevím kterou mi nacenil. Dělal mi už dvě auta i okno v baráku a parádní domluva, dodržení termínu i ceny.
  3. dzavel

    406 SV 2.2i 16v

    Takže podložky...tomu bych se rád vyhnul . Kola k autu ale vzhledově sednou .
  4. dzavel

    Průběh TK ponovu

    Sawoy: takže zase vím prd . Jestli mají opravdu tu homologaci, tak bych to neřešil a dal to tam (pokud to projde i propustností). Každopádně bude záležet i na ceně folie. Klasické zatmavovací folie vyjdou na cca 1500-1700kč od B sloupku dozadu (p406 sedan). Uvažoval si přímo o nějakém typu nebo značce folií?
  5. dzavel

    406 SV 2.2i 16v

    Kola super. Jaké mají ET?
  6. dzavel

    Průběh TK ponovu

    Bez zatmavení předku? Kdyby šlo vidět přes obě přední okna (fotka z boku), tak by si byl jistější . Zadek zatmavení 95%
  7. dzavel

    Průběh TK ponovu

    Sawoy: jsem rád za postřeh. Píšou, že přišli na nějakou novou technologii kde mají reflexi nižší, ale odrazovost tepla zachovali a proto mají prý homologaci. Psal jsem jim jakou mají ty folie propustnost, napíšu jim i o homologaci.
  8. dzavel

    Průběh TK ponovu

    MilanF1 raději to řeším předem ať vím, že jsem v toleranci, než se při STK nebo kontrole třepat jak dopadnu. Uvidím na kolik ty folie vyjdou, pak se případně pochlubím .
  9. dzavel

    Průběh TK ponovu

    Lukáši jestli čekáš, že tě někdo uchlácholí,že to je ok, tak to asi ne. Sám musíš vědět jak tě to omezuje ve výhledu a počítat s případnými problémy PČR či pojištovnou.
  10. dzavel

    Průběh TK ponovu

    Sawoy: infrasol keramické nebo metalizované folie mají odraz tepla a reflexi pořád stejnou bez rozdílu zatmavení skla - http://www.infrasol-folie.cz/proc-folie-infrasol?theme=Auto6-sl Malian F1: jasně že to je pakárna, dát zatmavení které nezatmaví...... . Je to pro odraz tepla, viz odkaz.
  11. dzavel

    Průběh TK ponovu

    To by museli být na STK geniové .
  12. dzavel

    partner klubu AUTOKELLY

    Kluci to s předsedou bylo myšleno ironicky....vždyť tam je smajlík.
  13. dzavel

    Průběh TK ponovu

    Na STK ho neměli (zkoušel jsem jednu). U Dopraváku nikoho neznám, takže spíš obejdu víc STK :). Zatmavení bude minimální to vím, reflexe bude ale stejná jako u vyššího zatmavení. Folie infrasol mají druh folie, která se mi zamlouvá
  14. dzavel

    Průběh TK ponovu

    Vím, je tam minimální možnost. Chci dát zatmavení 5%, takže budu možná v toleranci. Měřák by byl s kouskem folie na jistotu, ale v okolí o nikom nevím kdo ho má.
  15. dzavel

    Průběh TK ponovu

    Lada78 můžeš prosím ukázat to zatmavení? Taky uvažuji o předku na minimu, zadní 30% a zadek 50%
  16. dzavel

    partner klubu AUTOKELLY

    Jj, říkal, že bude volat předsedovi .... tož asi nekecal . Za dvě hodiny a pár šedivých vlasů vyřešeno. Díky předsedo
  17. dzavel

    partner klubu AUTOKELLY

    Dnes jsem si vyzvedl auto po výměně čelního skla..... sklo měnili dva dny , protože v AK nabídli nevhodné sklo a musel jsem čekat na to správné. Každopádně musím pochválit obchodáka, který se o PC stará. Velmi ochotný vše vyřešit a hlavně pochopil mou situaci (sklo demontované a nebylo co dát do auta ). Děkuji ne jen za přístup, ale také za udržování vztahů s tímto partnerem
  18. dzavel

    E-mailová komunikace

    Záleží kde dělal, ale je běžné, že se emaily zálohují. V záloze budou určitě. Každá firma může mít jinou "emailovou politiku", některá smaže login, osobní složky na serveru, a učet třeba nechá být to pravidelné udržby, nebo ho smaže zároveň s přístupy. V předchozím zaměstnání smazali přístupy ihned k datu ukončení prac.poměru, ale emaily mi spolupracovníci prý posílali ještě další rok .
  19. dzavel

    tapacir p406

    Mi bylo řečeno, že podběhy jsou nesmysl. Chápu to tak, že hluk od kol odtlumí dobře udělaná celá kabina (tzn, správně vrstvená zvuková izolace), než vyplácat materiál tam kde jeho účinnost je minimální.
    • 17
  20. dzavel

    tapacir p406

    Podběhy taky kašli, prý to je uplná blbost. Největší efekt je příčka, dveře, potom strop a podlaha. Pokud se dovře udělá kapota, tak i kapota. Jaký materiál si použil na přepážku?
    • 17
  21. dzavel

    tapacir p406

    Řešil jsem i jak odhlučnit kapotu, aby to mělo smysl mi bylo napsáno toto: (pán z obchodu tlumící materiál) Alfa Zone 5 – základní tloušťka 5 mm, šířka 630 mm, délka 1000, 1500, 2000 mm atd. Alfa Zone lze vrstvit a spojovat individuálně na sebe, můžeme na přání udělat samolepicí variantu. Jedinou nevýhodou pro někoho může být barva modrá, proto jsem myslel, zda by se tento druh izolace u Vás nešel skrýt pod stávající kapotu. Aby izolace měla vyšší efektivitu k pohlcení hluku, musela by se nalepit alespoň dvě až tři vrstvy (10-15 mm). Nevím tedy, zda by to bylo možné. připojit k stávající orig. izolaci na haupnu 5 mm Alfa Zone 5 bude mít zanedbatelný útlum, z pozice šoféra útlum hluku pocitově nepoznáte. Až se oteplí, tak se vrhnu na dveře a přepážku mezi motorem a kabinou (z vnitřní strany). To by mělo mít největší význam. Potom podle spokojenosti s mírou hluku buď budu pokračovat, nebo se s tím smířím
    • 17
  22. dzavel

    Stěrače - zkušenosti

    Bosche dělají šmouhy po dvou měsících a jedny si už reklamoval ne?
    • 55
  23. dzavel

    Stěrače - zkušenosti

    Koupím nové čelní sklo (když už je v akci) a stěrače meyle (na ty, asi jako na jediné si tady nikdo nestěžoval ). Díky za postřehy.
    • 55
  24. dzavel

    tapacir p406

    Mrkni na odkaz co jsem poslal. Tlumí tam celé auto Dynamatem a ten materiál, v tom počtu cenu auta (p406) dnes v klidu přesáhne . V létě se chystám nakoupit tohle do dveří - http://www.tlumicimaterial.cz/katalog/00063-anti-vibromass-roll-plus.html
    • 17
  25. dzavel

    tapacir p406

    Hledal jsem, jestli už někdo něco podobného nedělal na celém autě. Našel jsem jen 406coupě - https://dynamat.eduardomaio.net/peugeot-406-coupe/c-pillars-and-rear-wing/ Materiál by dnes stál víc jak to auto
    • 17
×
×
  • Vytvořit...