Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    ukašte svoju 306 break

    Taky máte tyhle slintance? V zimě je mám skoro pořád:nevim.
    • 68
  2. dzavel

    ukašte svoju 306 break

    Na kolik vyjde ten podvozek? Je to jen odraz.
    • 68
  3. dzavel

    ukašte svoju 306 break

    Ochranka:super.
    • 68
  4. dzavel

    ukašte svoju 306 break

    Jsou i v jiné barvě?
    • 68
  5. dzavel

    ukašte svoju 306 break

    Ty kola jsou 17\"? Je to jak ofroad:). Folie taky zvažuji, ale pořád nevím % zatmavení.
    • 68
  6. dzavel

    tažne a pridavne pružiny

    No právě, že jsem to nikdy nedělal:myslim. Vzadu vozím jen psa, takže mi by to snad stačilo.
  7. dzavel

    tažne a pridavne pružiny

    Děkuji:super. Proč si nezkusil přehodit torzku? Moc pěkná barva;).
  8. dzavel

    tažne a pridavne pružiny

    Můžeš prosimtě nahodit fotky před a po upravě? Zadek mám tak níž, ale uvažuji o přesazení torzky.
  9. dzavel

    Ukažte své svatební auto

    Taky se přidám:).
  10. dzavel

    OT:Nefunkci net

    Myslel si, že tam má vir nebo podobný bordel - proto format. Na LLF je dostupný soft, tak proč to nezkusit, když se pořád nedařilo.
  11. dzavel

    OT:Nefunkci net

    Kamarád měl stejný problém s Vistama. Zkoušeli jsme lowformat, mbr format, prostě vše vyrušit a dát čistý systém, ale po 2-3dnech opět nejel net (ICQ jelo). Vyřešil to XPčkama, takže taky doporučuji XP:super.
  12. dzavel

    Kvalita PHM

    Však jsem taky napsal pro čr (pokud si chtěl pouze sk, tak sry), ale je to tak jak píše martin.g. Vesnické pumpy jsou naprd (někdy bych řek, že i pumpy hypermarketu).
  13. dzavel

    Kvalita PHM

    Popis kvalitních pump pro čr je tady. Jestli se tomu dá věřit:myslim.
  14. Většinou mám stejný problém jako ty:roll. :xvulJe zajímavé, že s ostatními přepravci to je vpoho:D
  15. Zááázrak pošta doručila koberce v sobotu:). Jsou super. Dík moc:super.
  16. Imitace je pěkná věc, ale jemu asi nepomůže (chce parchanta natočit). Kameru dopořučuji IP, připojíš k PC a hotovo. Obslužný program sám detekuje pohyb. Každopádně musíš mít tu ceduli:nevim.
  17. Dej si doma pět ran špagetama a je to vpoho:bacha:D.
  18. Že ty budeš z Prahy?
  19. Uplně jsem zapoměl. Je to rok 2001.
  20. Prosím o jedny koberečky pro 306 kombi.
  21. dzavel

    Anketa o 3 nejpovedenější Peugeoty

    1. 406 coupe 2. 407 sw 3. 308 rc Nevím jak bude kaledndář velký, ale co dát na jednu stránku jeden model ve všech (nebo aspoň těch nejhezčích) verzích?
  22. dzavel

    tak co lidi kdo z vas do toho pude??

    Tak do \"toho\" bych nešel. Vypadá to na sjetý podvozek a přetočený tacháč.
    • 16
  23. dzavel

    Download veci do mobilu

    http://www.lasyk.net/ celkem pěkně rozdělené a je toho hafo:super.
    • 15
  24. dzavel

    Krajské volby 2008

    Reagoval jsem na \"ten zbytek\". Seš zdravej platíš pojištění, ale k doktorům nechodíš, tak by to mohlo pokrýt ten zbýtek. Asi žiju ve snu:)
  25. dzavel

    Krajské volby 2008

    To je na ten zbytek, víš? Věř nebo ne, ale ony ty náklady na vyšetření nejsou 30 korun. A proč dostávájí doktoři peníze i za pacietny, které nevidí (myslím z pojišťoven)?
×
×
  • Vytvořit...