Kamarád měl stejný problém s Vistama. Zkoušeli jsme lowformat, mbr format, prostě vše vyrušit a dát čistý systém, ale po 2-3dnech opět nejel net (ICQ jelo). Vyřešil to XPčkama, takže taky doporučuji XP:super.
Však jsem taky napsal pro čr (pokud si chtěl pouze sk, tak sry), ale je to tak jak píše martin.g. Vesnické pumpy jsou naprd (někdy bych řek, že i pumpy hypermarketu).
Imitace je pěkná věc, ale jemu asi nepomůže (chce parchanta natočit).
Kameru dopořučuji IP, připojíš k PC a hotovo. Obslužný program sám detekuje pohyb. Každopádně musíš mít tu ceduli:nevim.
1. 406 coupe
2. 407 sw
3. 308 rc
Nevím jak bude kaledndář velký, ale co dát na jednu stránku jeden model ve všech (nebo aspoň těch nejhezčích) verzích?
To je na ten zbytek, víš? Věř nebo ne, ale ony ty náklady na vyšetření nejsou 30 korun.
A proč dostávájí doktoři peníze i za pacietny, které nevidí (myslím z pojišťoven)?