Jump to content

Easton

Rookie
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

About Easton

 • ID člena
  76220
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday May 23

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Snv
 • Stát
  Slovenská republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Čaute, Problém zatiaľ vyriešený (auto ide) po meraní, som zistil že do skrtiacej klapky nejde prúd. Zistil som že jak som zakladal stekre do riadiacej jednotky ohol som dva pin-y. Po oprave auto štartuje drží voľnobeh. Po cca 20km jazdy mi vyskočilo zas check engine, diagnostika ukázala chybovy kód PO300, chýba na 3. Valci, tak som vymenil sviečky medzi 2 a 3 valcom, diagnostika potom ukázala chybu na 2 valci. Tak som zhodnotil že asi bude chybná sviečka, vymenil som všetky 4 a auto zatiaľ ide a nevypisuje žiadne chyby.
 2. Nemá niekto schému motorovej jednotky? Alebo celkovo elektrickú schému na 206 1.1 HFX
 3. Debilný t9 Ano mám znameho, čo toto vybavenie má.
 4. Ja uz som fakt zúfalý. Vymenené tesnenie pod hlavou, zrepasovana hlava, dobre kompresné tlaky, kontrolovaná netesnosť saceho potrubia. Nastartujem auto pekne drží v rámci tolerancie otáčky, nechal som ho zohriať na voľnobehu až do zopnutia ventilátora. Po hodine idem naštartovať auto naštartuje vyskočia otáčky na sytici pomaly klesajú a niekde pri 1500 otáčkach auto skape. Aj predtým ako som ho nechal zohriať do zopnutia ventilátora, keď som tak jemne pridal plynom auto malo tendenciu zdochnut, kus viac som zosliapol a už išlo pekne, netrhalo Už fakt neviem. Toto ukázala diagnostika Ako zistím či je smrtiaca klapka dobrá či ona nerobí paseku?
 5. Ďakujem chlapci, zajtra zmeram a dám vedieť. Zasa zasiera MAP senzor keď ho vytiahnem tak je od oleja. Takže asi v sacom potrubí je olej.
 6. Čaute, chcem ešte preventívne zmerať kompresné tlaky vo valcoch neviete mi niekto povedať aké sú tlaky sú ešte prijateľné ? Hfx 1.1 motor
 7. No takže dnes som vyčistil, MAP senzor a na podiv motor ide dobre celkom. Urobil som základné nastavenie klapky skrtiacej a motor drží voľnobeh a už netrasia na 1500ot/min. Zajtra ešte skúsim sprejom na čistiace klapky ju vyčistiť a malo by to ísť dobre. Diagnostika ukázala chybu PO122.
 8. Všetky snímače, zo zadreneho motora som ako prvé prehodil na ten "nový" z noveho tam je len skrtiaca klapka
 9. Pred zadrenim tieto prejavy, čo mám ja neboli.
 10. No dobre fešáci, Opravil som nadpis a teraz k veci: Dnes som vybral sviečky všetky mokré smrdeli od benzínu. Vyčistil som ich založil motor pekne naštartoval. A zasa začal blbnut koliesko otáčky, pri 1500ot/min trhá motorom vytočím do 3000ot/min motor pekne pravidelne beží. Už mám hlavu v smútku Z toho. K diagnostike som sa ešte nedostal, zajtra som objednaný. Svieti žltá kontrolka motora. Nejaké rady?
 11. Zvýšil som návštevnosť tohto topicu
 12. Veľmi si mi pomohol tým peugeotom 2004. Vdaka
 13. Ja som kúpil auto so zadretym motorom od známeho, lacnejšia varianta ako opravovať motor bolo kúpiť nejaký jazdený. Áno menil som ho sam
×
×
 • Create New...