Přejít na obsah

peter.papo

Uživatel
 • Počet příspěvků

  13
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli peter.papo

 • ID člena 69393
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 26.12.1979

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Pliešovce
 • Stát
  Slovenská republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. peter.papo

  Diagnostika Lexia 3

  Diagtool nejde ani mne mám Lancia Phedra. Ale cez pp2000 vyberiem Peugeot 807 zadam DAM z dverí na nálepke a fičí. Používam XP.
 2. peter.papo

  Klimatizácia Lancia Phedra

  Dal som to ako skontrolovat a bolo tam len 10 g chladiva. Tesnosť ok podľa stroja, prečistenie, doplnenie a už to fičí. Ďakujem všetkým za cenné rady.
 3. peter.papo

  Klimatizácia Lancia Phedra

  Dám to skontrolovať tesnosť a naplniť a uvidíme.
 4. peter.papo

  Klimatizácia Lancia Phedra

  Sahary bežia ale tlak cez diagnostiku ukazuje 1 bar.
 5. peter.papo

  Klimatizácia Lancia Phedra

  Klíma nejde ako som auto kúpil cca mesiac. Bol som na to upozornený. Áno cievku som skúšal cez diagnostiku ale keď nastartujem tak sa nezopne vôbec. Skúsim pozrieť ten tlak. Diagnostiku píše chybu trvala závada kompresor klimatizácie. Je to v jednotke BSI a jednotka klimatizácie je bez závad podľa Dia.
 6. peter.papo

  Klimatizácia Lancia Phedra

  OK skúsim a dám vedieť.
 7. peter.papo

  Klimatizácia Lancia Phedra

  Sahary vyskúšam. Ale sa my nezdá že by hlásila potom diagnostika chybu v BSI trvala závada kompresor klimatizácie. Ostatné v aute bez závad. Ale skúsim.
 8. peter.papo

  Klimatizácia Lancia Phedra

  Len mne sa to správa tak že v aute zapnem klímu všetko svieti a tvári sa že je spustená ale kompresor stojí nezopne cievka spojku. Cievka je OK nová prekusana cez diagnostiku.
 9. peter.papo

  Klimatizácia Lancia Phedra

  Tak upresnim jednotka klimatizácie bez závad, len jednotka bsi hlási závadu kompresor. Cievka je nová a diagnostika s ňou komunikuje (cvaka). Bsi je vo vnútri auta predpokladám kde nájdem to relé alebo má ešte napadá ako preskusam tlakový spínač. Ktoré piny treba prepojiť aby sa to tvarilo že je spínač zopnuty. Mám tam 3 pin. Alebo ešte nejaké nápady? Dnes my príde chlap preskusat tlak lebo klíma je doplnená ale pre istotu. Ďakujem za každú dobrú radu čo ešte preskusat. Diagnostiku mám k dispozícii. PP2000.
 10. peter.papo

  Klimatizácia Lancia Phedra

  Cez PP2000 som skúšal cievku kompresoru a krásne ju spina.
 11. peter.papo

  Klimatizácia Lancia Phedra

  Ahojte chalani, potreboval by som pomoc. Na mojej Lancia Phedra 2,2JTD (2,2HDI v 807me - motor 4HW) mam problem z klimou. Nefunguje. Najprv som zistil ze je zla cievka na kompresore tak som kupil novu ale zatial bez uspechu. PP2000 hlasi chybu jednotka BSI trvala zavada kompresor klimatizace. Skuste ma nejako naviest co prekontrolovat dalej. Kupil som to z nefunkcnou klimou. Dakujem.
 12. peter.papo

  Diagnostika Lexia 3

  Ďakujem skúsim tú lexiu teda.
 13. peter.papo

  Diagnostika Lexia 3

  Ahojte priatelia, mám Lancia Phedra 2,2JTD 2003, mal by to byť prezlečený Peugeot 807, motor je v tom peugeot 2,2 4HW. Cez Delphinu som toto auto napojil ako 807ku bez problemov. Preto sa chcem opytať ci by to slo aj cez PP2000ku ak by som kupil kabel z aliexpressu? Ak ano na co dat pozor pri vybere (musi byt full chip a C revizia ak som to spravne pochopil?). Nema niekto z okolia Zvolena alebo B.Bystrice či Krupiny takyto kabel na odskusanie ci by to slo? Ak to pomoze VIN vozidla je ZLA17900013142038. Dakujem.
×