Když má homologaci na ty úpravy, tak nic nezaplatí nikdy. 60 km/h na 50ce se neřeší, protože radary jsou nastavovány až na 62 km/h a výše (aspoň u nás určitá tolerance platí) a pokud ty úpravy homologovaný nemá, tak je jen na konkrétní hlídce nebo spíš konkrétnim policajtovi, jestli mu pokutu dá nebo ne, ale když se prokáže služebnim průkazem, tak pokutu dostat NESMÍ!!! To se pak buď řeší kázeňsky nebo se nad tim mávne rukou a je vyřešeno. Alespoň tak si myslim, že to platí.
Taky nesmim dostat pokutu.Jsem v uniformě,ale v jiný uniformě.Mě by řešili v práci a daleko přísněji než na ulici.
jojo, postihy pro nás uniformovaný jsou daleko tvrdší, než jen pokuta na místě, pokud služební funkcionář neudělí pouze písemné napomenutí. Ale to nebude udělovat donekonečna, že......