Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    Další nehoda na D1 !!!

    Já myslel, že se tu řešilo, že policajti na dálnici nejezdí, že někde stojej a kontrolujou, takže si myslim, že se nemáš čeho bát a i tak si myslim, že po 200 m to nemůže nikdo brát jako předjíždění zprava.
  2. Stifler

    ktere jsou hezci?

    jo, odchylka tachometru bude dalších 2,36 % a obvod kola se zvětší o 7,4 mm.
    • 97
  3. Stifler

    Policie a Tuning

    Když má homologaci na ty úpravy, tak nic nezaplatí nikdy. 60 km/h na 50ce se neřeší, protože radary jsou nastavovány až na 62 km/h a výše (aspoň u nás určitá tolerance platí) a pokud ty úpravy homologovaný nemá, tak je jen na konkrétní hlídce nebo spíš konkrétnim policajtovi, jestli mu pokutu dá nebo ne, ale když se prokáže služebnim průkazem, tak pokutu dostat NESMÍ!!! To se pak buď řeší kázeňsky nebo se nad tim mávne rukou a je vyřešeno. Alespoň tak si myslim, že to platí. Taky nesmim dostat pokutu.Jsem v uniformě,ale v jiný uniformě.Mě by řešili v práci a daleko přísněji než na ulici. jojo, postihy pro nás uniformovaný jsou daleko tvrdší, než jen pokuta na místě, pokud služební funkcionář neudělí pouze písemné napomenutí. Ale to nebude udělovat donekonečna, že......
  4. Stifler

    ktere jsou hezci?

    jasan, nejdriv to chce mit na cem jezdit.. takze gumy.. To především (ikdyž já potřebuju spíš jen povyjet z garáže a zase zajet zpátky, nic víc stejně ani nemůžu), pak můžu řešit podložky.
    • 97
  5. Stifler

    Další nehoda na D1 !!!

    Předjížděl zprava??? Neni to náhodou jen souběžná jízda vozidel vedle sebe??? Ty přece toho Favorita nepředjíždíš, když jsi už za nim byl v pravym pruhu a po jeho objetí furt zůstáváš v pravym pruhu, tak to neni předjíždění. Jestli se pletu, tak mě hned někdo opravte.
  6. Stifler

    ktere jsou hezci?

    vim jak 306ka vypada nicmene tohle bych tam nedal, navic pokud budes davat pruchozi podlozky tak 25mm uz je celkem dost.. Vim. Zatim je to jen ve fázi uvažování, takže nic ještě není rozhodnuto. Nejdřív na to musej bejt prachy, pak budou nákupy, pak budu teprve řešit závazně, co na auto dám.
    • 97
  7. Stifler

    ktere jsou hezci?

    to je tuzink chlape, delat z predokolky traktor.. No, zadní kola jsou víc zastrčený na autě než přední, tak se to tim trošku srovná s kastlí.
    • 97
  8. Stifler

    ktere jsou hezci?

    Promiň, zapomněl jsem, že máš 16\"ky. Já mam kola z 307ičky, takže ET 31 a podložky tam nejspíš dám 20 mm dopředu a 25 mm dozadu, takhle to mam zatim rozmyšlený.
    • 97
  9. Stifler

    ktere jsou hezci?

    to nema urco, neco mi rika ze ma pouze 6est co si tak vybavuju kdyz jsem je kdysi chtel.. max. tech 6.5\" vic nee.. jinak co se tyce vystrceni kol tak ja jsem ted na ET13 s rafkem 6.5\" a gumou 205/45.. no a muzu ti rict ze bych to vic tahat do sirky nemusel, trosku mi to dalo nez jsem si na to zvykl.. Jo, je to o zvyku, ale dal jsi tam 205/45??? Memaj tam náhodou patřit jen 205/40??? Já to klidně víc do šířky vytáhnu, s tim problém nemam. Už na Cyclonech bylo vidět, že jsou trošku schovaný pod blatníkama a já to malinko vytáhnu ven...
    • 97
  10. Stifler

    Policie a Tuning

    No, to bych mu řekl, ať se na mě nezlobí, ale že v noci každej blb pozná, když mu jedno světlo nesvítí, takže je na místě, okamžitě poté, co to zjistí, si žárovku vyměnit a jestli nemá povinnou výbavu, tak to má pak smůlu.
  11. Stifler

    Policie a Tuning

    Taky děkuju, už jsem jen čekal, kdy to tady někdo zamkne, ta diskuze začala jít trošku jinym směrem, než měla.
  12. Stifler

    ktere jsou hezci?

    no jak myslis hochu.. ja bych tam vic jak 20mm nedaval, tyhle 17ky maj sirku rafku 6\" nebo 6,5\"?? To kdybych věděl..... možná i 7.......
    • 97
  13. Stifler

    Policie a Tuning

    Když má homologaci na ty úpravy, tak nic nezaplatí nikdy. 60 km/h na 50ce se neřeší, protože radary jsou nastavovány až na 62 km/h a výše (aspoň u nás určitá tolerance platí) a pokud ty úpravy homologovaný nemá, tak je jen na konkrétní hlídce nebo spíš konkrétnim policajtovi, jestli mu pokutu dá nebo ne, ale když se prokáže služebnim průkazem, tak pokutu dostat NESMÍ!!! To se pak buď řeší kázeňsky nebo se nad tim mávne rukou a je vyřešeno. Alespoň tak si myslim, že to platí.
  14. Stifler

    Policie a Tuning

    Díky, aspoň další jedinec do klubu těch, kteří mě tu neurážejí.
  15. Stifler

    Policie a Tuning

    Záleží na tom, zda narazíš na svědomitého policajta nebo slintajícího Stiflera - v prvním případě bych to šacovat na několik tisícikorun za neschválené doplňky, v druhém případě na 20 minut zdržení spojeném s bodrým plácáním po ramenou a poslintáním celého auta. Pe.Tře - Medvěd je muj tiskovej mluvčí, takže tady už názor máš.
  16. Stifler

    Policie a Tuning

    A že se těch prudičů tady hlásilo hoooodně. Třeba ti předseda Medvěd půjčí z Clubových peněz. a věřim, že je ještě mnohem víc prudičů, kteří sem radši nic nenapsali, pomysleli si něco o mě a o prd*li a zdrželi se komentáře.
  17. Stifler

    Čirá optika na 406 old model

    Podle mě je Kopáček jen prodejce, nikoliv výrobce světel.
    • 94
  18. Stifler

    tuning 406

    Vypadá to s tim fakt dobře. [upravil dne 7/6/09 Ferry]
  19. Stifler

    Čirá optika na 406 old model

    Jo, přesně to jsem myslel.
    • 94
  20. Stifler

    Teplota vody

    Zatim jsem se dostal maximálně na 90 °C s GTičkem, ale standard mam kolem těch 80 °C i míň.
    • 16
  21. Stifler

    Policie a Tuning

    Jen doufám, že mně bys za podložky pod kolama jen domluvil...???
  22. Stifler

    Policie a Tuning

    To víš, všichni vědí, jak to u policie funguje, protože si tim všichni prošli. Hovoří tedy z vlastních zkušeností, jen my jsme tady jaksi mimo mísu, že??? A jestli chtějí, tak kdykoliv uvidim auto z Clubu, nebo poznám nějakýho člena, tak dostane pokutu a nikomu domlouvat nebudu. Sami si to přejí a já se tomu bránit nebudu.
  23. Stifler

    Čirá optika na 406 old model

    A ty tam vidíš čirou optiku na 406ku old model??? Nebo už o tom tohle vlákno neni???
    • 94
  24. Stifler

    Policie a Tuning

    Díky! ...další rejpal...
  25. To se neptej mě, ale Aleše. Mobil na něj je hned nad timhle příspěvkem.
    • 65
×
×
  • Vytvořit...