Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    Kolik má už kdo najeto??????

    Navrhuji sloučit toto téma s tímto: http://www.peugeot-club.com/topic/47145-mrtvy-cd-changer-v-307sw/#684094
  2. Potřebuju vědět, resp. muj kamarád potřebuje vědět, kde se nachází u 807ičky třetí výpustní ventil chladící soustavy - jeden je na termostatu, druhý na chladiči a kde je ten třetí? Za informaci předem díííky
  3. Tak tahle vypadá stejně jako ta, co jsem dal v prvním příspěvku, takže nevim, jestli ten homemade by se povedl takhle stejně nebo to byla nějaká omezená série nebo \"druhovýroba\" nějaké malé firmičky.
  4. Stifler

    Lidskej nevkus

    205 ka nebo 605ka....ono po takovýchto úpravách to výjde na stejno
  5. Taky jsem toho názoru, že to bude \"homemade\", ale dost povedený.
  6. Stifler

    406 coupé by tom406

    Křídlo schvaluji, líbí se mi.
  7. Tak to je dobrý Kam na ty reklamy choděj... :-D
  8. Stifler

    406 coupé by tom406

    Tohle už by bylo moc. Ty děláš všechny úpravy stylově a účelně, ale tohle už by bylo dle mýho názoru přehnaně brutální a do očí bijící a to k tvýmu autu podle mě nepatří.
  9. Tak má tam ta moje 106ka samolepku \"kid\", tak nevim, jestli to není nějaká spešl edice nebo je každé takové kabrio homemade. Ale jinak ty příklady dalších kousků stojej za to
  10. Před Vánocema jsem byl na nákupech v městě pohádek Jičíně a na náměstí jsem tam zahlídnul jednu 106ku, která mě už od pohledu zaujala. Ještě nikdy v životě a ani na netu jsem neviděl Peugeota 106 ve verzi kabrio. Je tohle vůbec originální verze vyráběná Peugeotem nebo je to jen nějakej \"homemade\"? P.S.: Omluvte kvalitu fotek, ale bylo to navečer foceno mobilem. Druhá pozoruhodnost. Nikdy mě nenapadlo pídit se po tom, co všechno vlastně vyrábí Peugeot a tohle mě dostalo: Objevil jsem to někdy v srpnu 2009 při pracovnim případu v garáži jednoho pražskýho chalupáře.
  11. Stifler

    Kolik mate najeto?

    30.12.2009 ráno:
  12. Děkuji i já, dáreček došel v pořádku ;-)
  13. Stifler

    Lidskej nevkus

    shwaara: Jo, jo...překopanina všeho možnýho a řikaj tomu Audi A9
  14. Stifler

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    to chápu a přeju takovým mnoho štěstí při snaze, ale všichni víme, že ta snaha nikam nepovede. Takoví po čase zase zalezou do řady a budou rádi, že nebudou vyčnívat.
  15. Stifler

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    Nějak nechápu, na co tohle bude dobré, někdo si založí vlastní klub. Možná se bude cítit lépe, ale to je asi tak všechno. Všichni, co sem chodí, tak sem chodí z různých důvodů, ale nikdo nikdy neměl problém s tím, jaké je národnosti on a jaké národnosti jsou lidi, se kterými si píše. Dělat vlastní sk klub je výkřik do prázdna. Ani tento klub to nijak neobohatí a ani nový slovenský klub nic nového nezíská, tak o co tady jde? Někdo si chce zkusit něco svého, tak ať to zkusí, ale v tom případě nechápu smysl této debaty. Chce snad od členů CZ clubu nějaké požehnání nebo radu, jak na to založit si svůj vlastní klub? Ať si ho založí a hotovo - chce to činy místo řečí. Věřim tomu, že to tomuto klubu neublíží a tyto pokusy skončí opět tak, jako vždycky (od té doby, co se tu o tom debatuje). Když to shrnu - marná snaha a výsledek nikde. Tak proč to dělat? Nevidím nic, co by vznikem nového klubu přispělo jak českým tak slovenským členům k jejich spokojenosti. Otázka na závěr? Co Vám, Slovákům, na tomto clubu (nebo jen fóru) vadí a chybí? A pokud něco takového je, získáte to tím, že vznikne samostatný slovenský klub?
  16. Stifler

    ukažte svoji 406

    A na kolik to vyšlo? Dost mě to zajímá.
  17. Stifler

    ukažte svoji 406

    Jardo, máš to krásný. Čim jsi nalakoval ty lišty okolo auta? Líbí se mi to a taky bych do toho šel. Měl jsi na to nějakou speciální barvu? Nebo snad origo Luciferku? Já nejsem ani schopnej někde takovou barvu sehnat.
  18. Stifler

    Peugeot Club už je i na Facebooku :)

    Už jsem tam taky
    • 93
  19. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Aha, tak díky. Spíš jsem typoval jiného člena Clubu, vzhledem k té reklamě na víku kufru.
  20. Stifler

    Kolik mate najeto?

    Tak jedna z 16. října 2009: Dneska už máme najeto přes 204.800 km
  21. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    A ještě jedno malé setkání Peugeotů na parkovišti u Braunova Betlému u Dvora Králové nad Labem - jiná auta na parkovišti nebyla, tak jsem se postavil do řady Opět foto mobilem.
  22. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Dne 21. října 2009 jsem u Makra na Černym Mostě potkal jednoho kolegu z Peugeot-Clubu, měl samolepku na kufru a na zadním okně. Kdopak to je? Omlouvám se za kvalitu fotky, ale bylo už navečer a foceno mobilem.
  23. Pro mě by to teoreticky šlo
    • 82
  24. Ono i to zadní kolo je děs. Nevim proč, ale u těchto bodykitů mají nějak moc extra velký lemy blatníků a to se mi nelíbí.
  25. Stifler

    že by pokuta?

    Neboj se toho, budou to s tebou chtít vyřešit blokově, ale věřim, že budou svolní i k domluvě
    • 57
×
×
  • Vytvořit...