Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Já si to taky vytisknu i s tim tvym návodem a když bude mít na mě čas, tak to spácháme. Kontakt na tebe jsem si do mobilu už uložil. Ještě jednou děkuju za ochotu, nečekal bych takhle aktivní pomoc, ale moc si toho cením.
    • 99
  2. Stifler

    dáte si jedno pivko před jízdou?

    Jak píše Medvěd, Birell od Radegastu je dobrý nealko a taky si ho rád dopřeju, ikdyž spíše nepiju vůbec, než nealko, tak tímto řešením taky nepohrdnu.
    • 37
  3. Děkuju za návod. Nemám zkoušečku, takže budu muset asi ke kamarádovi, který tomu rozumí mnohem víc než já. Doufám, že bude mít čas hned zítra.
    • 99
  4. Stifler

    dáte si jedno pivko před jízdou?

    Před jízdou nepiju a když vim, že pojedu, tk si to pivko dám tak dopředu, abych mohl pak s klidným svědomím vyjet. 1 pivko = 2 hodiny před jízdou.
    • 37
  5. Stifler

    čirá optika

    vypadá to celkem zvláštně. Mně osobně se na 406 new model čirá optika nelíbí, má ji jeden člověk u nás ve městě a když to vidim, tak bych si to prostě na auto nedal.
    • 13
  6. straki007: A co s tim mám zkusit? Ještě mi chybí ten \"román\", co jsi mi měl psát do SZ. Kdyžtak mi ho pošli znovu do SZ nebo ho dej sem. Takhle z toho schámatu nevyčtu, co je co a co mám s čim vyzkoušet. Edit: Navíc z toho schématu asi nezjistim, kde které součásti najdu v motorovym prostoru, takže nevim, jestli si s tim poradim. [upravil dne 31/7/10 Stifler]
    • 99
  7. Stifler

    petice proti bodům....

    Body nechat a pokuty přitvrdit.
    • 32
  8. Stifler

    intercooler

    Jám měl po srážce se srnkou dirku v intercooleru, zamázlo se to dvousložkovym lepidlem a byl pokoj. Po měsíci jsem si všiml, že mi prosakuje na zadní spodní hraně intercooleru olej, tak jsem si tam dal novej intercooler a jezdim. Zatim to nevypadá na to, že bych měl s turbem nějakej problém.
    • 11
  9. Stifler

    Nové auto :)

    Tak dávej fotky, ať se můžeme pokochat. Jinak gratuluju a doufám, že budeš spokojen.
    • 53
  10. Asi tě zklamu, ale žádná SZ mi od tebe nepřišla. Tak pokud to najdeš ve svých odeslaných SZ, tak mi to, prosím, pošli znovu. Nevim, kde je chyba, ale počet znaků v SZ není omezen.
    • 99
  11. To by bylo ideální. Sice jsem na fyziku nebyl nikdy dobrej, ale snad mi schéma pomůže. Kdybys měl foto, kde to v motoru najdu, tak by to bylo lepší, ale nemůžu toho po tobě tolik chtít.
    • 99
  12. Radku, kdo nic nezkusí, tak sice nic nezkazí, ale ničeho nedosáhne.
  13. jj, je mi to jasný. Jak chceš. Kdyžtak mi to tedy hoď do SZ a v případě úspěchu to tady zveřejníme
    • 99
  14. Dobrá, ale klidně to můžeš dát sem. Někdo jiný by se třeba taky rád přiučil.
    • 99
  15. Radku - to je spásnej nápad. určitě tě tam Džáňa moc rád uvítá (\"uvýtá\")
  16. straki007: No, neumim, ale jsem docela odvážnej, tak to můžeme zkusit. Jsem sice zítra v práýci - mam čtyřiadvacítku - ale v neděli bych se mrknul na tvé tipy, co bys mi sem mezitím napsal. a kdybych to v motoru nenašel, tak bych měl smůlu a musel bych ukecat někoho znalejšího, aby se mi na to podíval
    • 99
  17. Ajaj, to mě teda děsíte. Doufám, že to nebude tak vážné, nebo že se to dá jednoduše opravit. Straki007: Děkuji. Budu čekat - mělo by to přijít asi v pondělí, předpokládám.
    • 99
  18. SZ odeslána.
    • 99
  19. Aha...no, já nemam možnost to vyměnit, nemam tady k dispozici náhradní 406ku na pokusy, takže to musim nějak sám vymyslet. Ani nemam zkoušečku, abych si to proměřil.
    • 99
  20. Tak tak. promazal jsem všechna možná čisla a konektory a kontakty včetně relátek na rámečku sahary a pořád to pípá. Snad jsem promazal i to zelený čidlo, co jsi mi radil ty - aspoň jsem přesvědčenej, že to zelený, co jsem promazával, bylo ono.
    • 99
  21. dobrmik: Koukal jsem na to tvé vlákno, ale jaksi z toho nejsem moudrý. Čím tedy byla ta porucha způsobena? Co jsi musel opravit, aby ti klima fungovala bez pípání?
    • 99
  22. Tak jsem si dneska koupil sprek \"Kontakt Plus\" a pročistil všechny možné kontakty v motorovém prostoru, co jsem kde zahlídnul a stále to nefunguje, jak má. Pořád se Stopka rozblikává. Nemá někdo nějakou jinou radu? Už vážně nevim, co s tim.
    • 99
  23. Stifler

    New 407 SW

    Dobrá práce. Já se v motorech nevyznám, tak bych se do toho nepouštěl, ale gratuluju k úspěchu.
    • 14
  24. MatrixChose: Ano, zapomněl jsem uvést, že bylo přepólované připojení větráku sahary, ale to teď již není relevantní, když to hlásí chybu i nadále. Ale bez tebe bych si toho vůbec nevšiml. Díky za dnešní pomoc.
    • 99
  25. Straki007: Ještě jedna věc - nemohl bys mi vyfotit to čidlo? Já jen abych ve své šikovnosti neopravoval nějaké jiné.
    • 99
×
×
  • Vytvořit...