straki007: No, neumim, ale jsem docela odvážnej, tak to můžeme zkusit. Jsem sice zítra v práýci - mam čtyřiadvacítku - ale v neděli bych se mrknul na tvé tipy, co bys mi sem mezitím napsal. a kdybych to v motoru nenašel, tak bych měl smůlu a musel bych ukecat někoho znalejšího, aby se mi na to podíval