Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    ukažte svoji 406

    hučely gumy a né kola Pokud si ale na auto seženeš 15ky, tak zpravidla stejně nebudou odpovídat záznamu ve velkém TP, protože se málo pravděpodobně stane, že trefíš velikost disku, šířku ráfku a velikost ET současně
  2. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    jestli to byl ten lev přes celý bok nebo jen přes celé dveře, tak to není logo klubu. Edit: Logo našeho klubu pouze z tohoto lva vychází. Ale nelze zaměňovat každého, kdo takového lva má, za člena našeho klubu Příklad lva, který není logem klubu je tento: [upravil dne 3.3.12 21:25 od Stifler]
  3. No, vzhledem k tomu, že do 15. března musím odevzdal diplomku, kterou ještě nemám dopsanou, tak by mi vyhovoval ten termín 23. nebo 24. března.
  4. Stifler

    ukažte svoji 406

    Líp to sedělo s těma 16kama. Můžu si troufnout to říct, protože 15ky jsem tam měl předtím v podobě plecháčů, co máš na zimu a na hliníkách to bylo stabilnější.
  5. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    skuci: jsi si jistý, že auta, co jsi potkal, byla s klubovou samolepkou? je dost lidí, co zaměňují klubovou samolepku za toho lva na boku, kterého má třeba i 207ička z výroby na modelu GT (jestli se nepletu).
  6. Stifler

    ukažte svoji 406

    Míšo, tobě se na Luciferce nelíběj 16ky? Pavle, Míša nemá protekční značku díky mě, takže mě do toho netahej.
  7. Míšo, napiš SZ kurtovi a on tě do mapy doplní.
  8. Uvidíme, kdy by to bylo, aby mi to nekolidovalo s prací a školou, ale rád bych se zúčastnil.
  9. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    To je možný, ale do protisměru jsem spíš nekoukal, než koukal. ...a to jsem jel pohodově - do 120 km/h, takže byla docela dlouhou dobu šance mě na týhle silnici spatřit.
  10. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Po R10 jsem jel z Prahy na Bolku dnes okolo 13. hodiny i já, ale nikoho jsem nepotkal.
  11. Míšo, něco se ti na té krásné \"historické\" hlavici řadičky nelíbilo? Tak krásně se držela v ruce....
  12. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Ajóóó, Milan+...další, na koho jsem zapoměl. Jinak sraz (minisraz) v Jičíně už tu jeden byl, takže novinka to není.
  13. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Scratch: Na Pavla jsem taky zapomel. MatrixArwen: však taky nemam koho jineho v Jičíně znát.
  14. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Jirko, promiň. Tebe jsem zapomněl připočítat. původně jsem chtěl počítat jen stálé obyvatele Jičína a nejbližšího okolí.
  15. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Asi před 15 minutami jsem v Jilemnici potkal krásnou 406ku luciferku s RZ 5H1 0406, nestihl jsem kouknout, jestli má klubovou samolepku - míjeli jsme se, tak třeba je to někdo z klubu...
  16. Stifler

    Lidskej nevkus

    Jo, není to žádný photoshop, ale origo Citroëňácký kola. Ale musim souhlasit s taťuldou - první, co mě napadlo při pohledu na ta kola, byly prasečí uši.
  17. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Majkls: V Jičíně nevim o žádné 207ičce z klubu. Můžeš tam potkat mou bývalou 406ku Luciferku (zejména u CS Cargo) nebo pak světlemodrou 407ičku a nebo potom dvě modrobílé 407ičky, které mají klubové samolepky. A občas můžeš potkat v Jičíně i mou zlatušku, když jedu na nákupy.
  18. Tak to není velký rozdíl...právě proto jsem chtěl vidět tabulku.
  19. No, na zimním klouzání se žádné tašky neřešily a řekl bych, že mirec sk ani žádné nepřivezl, takže asi nijak.
  20. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Ten lumpik bude asi Ferry.
  21. Stifler

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    Teda, mámo...ty vypadáš jako nasraná ropucha na prameni... Edit: Táto, já mám narozky taky v dubnu, tak bysme to mohli nějak spojit. [upravil dne 24.2.12 15:06 od Stifler]
  22. A bude i celková tabulka s výsledky orienťáku a umístěním posádek?
  23. Stifler

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    Jo, pamětníci si to vybaví....ale taky si vybaví to, že jak se zjevila, tak také zmizela a dnes už o ní není ani vidu ani slechu....trochu mi to připomíná politiku... Jinak tě, Angelussy, taky vítám mezi námi klubáky a jsem rád, že je tu další vyznavač trance music.
  24. Stifler

    Lidskej vkus

    No, nejen ty nárazníky mi na tom autě neseděj....už když se podívám třeba na budíky, tak teplota chladicí kapaliny na 90 °C by bejt neměla. Mně se to nikdy za provozu nezahřívá víc než k 80 °C, takže je to asi nějakej bastl, nebo tomu dává tak pokouřit, že se to ani neuchladí....anebo to má tak prasekcy přečipované na těch 200 PS, že to nestíhá chladit ani za běžné jízdy
  25. Stifler

    Pomoc členovi C5 clubu

    I já jsem pomohl svým hlasem. Jinak můj názor je stejný jako Kobliha69.
×
×
  • Vytvořit...