No, nejen ty nárazníky mi na tom autě neseděj....už když se podívám třeba na budíky, tak teplota chladicí kapaliny na 90 °C by bejt neměla. Mně se to nikdy za provozu nezahřívá víc než k 80 °C, takže je to asi nějakej bastl, nebo tomu dává tak pokouřit, že se to ani neuchladí....anebo to má tak prasekcy přečipované na těch 200 PS, že to nestíhá chladit ani za běžné jízdy