Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Tak je již, dá se říct, moje cesta po nehodě s mym XSičkem u konce, samosoudce mi napařil 4 měsíce basy s odkladem na 16 měsíců a aby toho nebylo málo, tak mi ještě přihodil 2 roky zákaz řízení, tak doufám, že je už Olda spokojenej!!!!!!!
  2. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Krásný světýlka Doufám, že uděláš mnoho fotek, jak to vypadá s rozsvícenýma jednotlivýma světlama. Už po nich pár měsíců taky pokukuju. Kolik jsi za ně dal??? (kdyžtak mi to napiš do SZ). Díky.
  3. Stifler

    jak řadit při sprintu

    No, tak si trochu zahraješ na Kobru 11-->rozrazíš zátarasy a už jim tam řádíš na plnej \"knedlik\"
    • 78
  4. Stifler

    Kotouče zadek P 306

    Kolik by jsi chtěl za celou nápravu? Už jsem psal do vlákna, kde prodávám díly ze svý 306ky, že ji nechám za 5.000,- Kč. Zrepasovaná takováhle zesílená náprava se prodává za 8.000,- Kč. Ta moje teda zrepasovaná neni, ale zase ani repasi nepotřebuje, takže cenovka je, si myslim, dobrá. [upravil dne 14/3/08 Stifler]
    • 17
  5. Náááádherná fotečka
  6. Stifler

    Reklamy

    No, jestli se to dá považovat za reklamu auta, tak dělaj dobrý reportáže na The Fifth Gear. A Béďo: \"reklamu\" na 306ku GTi-6 mam v compu staženou
    • 11
  7. No, koukám, že se tu šířej jen fotky 205ek...ale upozorňuju, že to nebyl sraz 205-Clubu
  8. Stifler

    Reklamy

    Myslim, že tady už bylo někde vlákno s kompletně všema reklamama na Peugeoty, který v Česku běžely v TV a byly tam i odkazy na zahraniční reklamy, takže s tim asi přicházíš jak s křížkem po funusu. Ale nevadí, věřim, že se někdo, kdo to vlákno nečetl, najde. Taky z youtube stahuju jak divej
    • 11
  9. Stifler

    popis

    fotku do podpisu vložíš úplně stejně jako do příspěvku...včetně těch hranatých závorek...
    • 10
  10. Paráda. Děkuju Domluvim se s nim.
    • 57
  11. Hehe, ale večer Ti ta dálniční známka ani moc nevadila co:D Příště pojede po dálnici už i ráno
    • 57
  12. Stifler

    jak řadit při sprintu

    jo, píšeš to dobře...tak si zajeď na nějaký letiště - třeba přímo tam u tebe v Hradci, kde se dělaj ty tuning akce...
    • 78
  13. Stifler

    Paintball 19.4.2008 - Mimoň

    Zrádče.
  14. Stifler

    Paintball 19.4.2008 - Mimoň

    Hmmm...paintball se hrál u nás ve škole, ale já to ještě nezkoušel....vypadá to jako dost zajimavá nabídka. Do kdy je třeba se závazně nahlásit??? Asi o tom budu uvažovat.
  15. Stifler

    jak řadit při sprintu

    no, aby jsme se všichni za chvilku nedivili, až zrušej tu osobu blízkou a že to zrušej už brzo.
    • 78
  16. Stifler

    jak řadit při sprintu

    jasný, s tim souhlasim.
    • 78
  17. Stifler

    406 coupé by tom406

    Děkuju za vyčerpávající komentář a rady a samozřejmě taky za ten odkaz. Věřim, že se z toho mnoho nás 306kářů a nejem 306kářů poučí a nebudeme zbytečně utrácet prachy za něco, co nemá smysl. Díky.
  18. Stifler

    406 coupé by tom406

    a ty určitě budeš vědět--> má nějaký efekt udělat duplex a dát tam tedy dva rezonátory???Podle mě to bude asi úplně stejný jako bez duplexu s jednim rezonátorem, že???
  19. Stifler

    Kotouče zadek P 306

    Kotouče vzadu měly až nejsilnější verze 306ek, takže 1.8 16V, 2.0 16V XSi, 2.0 16V GTi-6 a nakonec taky 2.0 HDi. Kdybys chtěl, tak ještě mam kompletní zadní nápravu s kotoučema, torzkama ze svýho XSička a samozřejmě, že ABS to mělo.
    • 17
  20. Stifler

    406 coupé by tom406

    a nebo nějaký pěkný rezonátor
  21. Stifler

    jak řadit při sprintu

    Pokud si na to vzpomenou za 11 měsíců a 29 dnů, tak máš smůlu, ikdyby ses odvolával, jak chceš. Jde o to, že si na to nesmí rok nikdo ani vzpomenout a ne že musí nejdýl do jednoho roku dojít ke skončení přestupkovýho řízení a potrestání viníka. Navíc odvolávat se můžeš až proti správnímu rozhodnutí, což je už konec řízení, ale jak řikám, odvolání nepomůže proti plynutí lhůty...
    • 78
  22. Fotky jsou na clubovym ftp serveru: fpt.lioned.com Návod, jak na clubový ftp je tady: http://www.peugeot-club.com/topic/26582-regulace-palivoveho-cerpadla-hdi-–-stojim/ [upravil dne 11/3/08 Stifler]
    • 57
  23. Stifler

    jak řadit při sprintu

    No, obecně platí lhůta jednoho roku, kdy po tuto dobu jsi odpovědnej za přestupek, takže si klidně po 11 měsících a 29 dnech můžou vzpomenout, že tě chtěj potrestat za přestupek 11 měsíců a 29 dní starej a opravdu tě potrestaj a ty nic nezmůžeš...je to tak
    • 78
  24. No, je mi to jasný, že nahrávat na ftpčko fotky o velikosti každý kolem 5 MB by bylo asi nesmysl. Ale určitě, pokud to budeš dávat Jardovi, tak se taky hlásim.
    • 57
  25. No, ale foťák jsi měl v ruce téměř po celej sraz, když neberu jízdu za volantem. No, doufám, že rozlišení bude větší. 800 x 600 je celkem nic na profi fotky. Na fórum dej klidně 800 x 600, ale mě osobně by jsi mohl poslat větší fotečky.
    • 57
×
×
  • Vytvořit...