No, já bych se přidal k těm málo, co chválí komplet celé auto, je to fakt nádhera a je viděl, že nejsi jen tak nějakej ňouma, co chce za pár tisícovek udělat z Hundrtky Porsche. Moc ti fandim, ať se ti vše na autě povede tak, jak si přeješ a bez komplikací. Je to skvost mezi laděnejma autama. Řekl bych, že si tady na fóru budeš dobře rozumět se členem tom406. Já mít tolik peněz, tak bych taky zainvestoval do svýho GTička, ale bohužel. Tak se aspoň pokochám úspěchy a plány jiných. Prostě nádhera!!!